• Фінансова грамотність і розумне споживання: поради експерта LvBS на 2019 рік
  27 Грудня 2018 LvBS

  Мрієте стартувати власну справу – візьміть кредит у ЄБРР. Плануєте масштабну покупку – складіть та дотримуйтеся чіткого бюджету. Думаєте про покупку – врахуйте її майбутній вплив на довкілля. Про те, які прогнози фінансистів на 2019 рік, у що варто інвестувати та як скласти ефективний сімейний бюджет, розповідає фінансовий директор Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), викладачка LvBS Ірина Купецька.

  Читати далі...
 • Леся Дзікунська: про погляд на HR з точки зору фінського досвіду (Відео)
  20 Грудня 2018 MAHROD

  Леся Дзікунська – випускниця першої групи програми MA in Human Resources and Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Леся має чималий досвід роботи HR’ом в українських IT-компаніях, однак, невдовзі після завершення навчання почала працювати HR-менеджером у фінському стартапі ICEYE (airspace company). Як проходив відбір на цю поcаду, яку роль в цьому відіграла спільнота LvBS, зрештою, які виклики стоять перед HR’ом компанії, де працює 25 національностей? – читайте в нашому інтерв'ю з Лесею Дзікунською.

  Читати далі...
 • HR-процеси двох організацій. Які вони у маленькій та масштабній ІТ-компанії?
  11 Грудня 2018 MAHROD

  Під час HR Fridaу «HR як частина ДНК компанії» учасники мали змогу дізнатися більше про HR-процеси двох IT-компаній: Innocode, де працює 63 людини, та Softserve, де загалом 6700 працівників.

  Читати далі...
 • LvBS у Празі: Як українська бізнес-спільнота в Чехії вчилася визначати спільні цілі

  LifeLong Learning підхід не знає кордонів, особливо, якщо його зміцнює причетність до спільноти Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Про те, як під час навчання з викладачем LvBS Сергієм Потаповим, учасники Українського бізнес-клубу у Чеській Республіці визначали спільні цілі, планувати та успішно реалізовувати проекти, читайте далі.

  Читати далі...
 • Стрес, вигорання, демотивація. Більше про ризики в HR
  27 Листопада 2018 MAHROD

  Стрес, вигорання, демотивація: ризики в HR – під такою назвою відбулася HR Friday у Вінниці з Іриною Тимощенко, консультантoм з питань управління людьми та організаційного розвитку, випускницею магістерської програми MA in Human Resources & Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ. Трохи більше деталей та фото дивіться далі.

  Читати далі...
 • Андрій Логвін: У Стенфорді ми офіційно поклялися залишатися частиною community
  13 Листопада 2018 Cпільнота

  «Найпотужніше, що дає Стенфорд, це команда і колектив. Саме diversity думок та перспектив є найбільшою цінністю», – вважає Андрій Логвін, засновник найбільшого українського інтернет-магазину одягу Kasta. Він – другий українець, який нещодавно завершив навчання на Stanford Executive Program у Стенфордському університеті та поділився своїм досвідом під час відкритої події від Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) у Київському центрі УКУ.

  Читати далі...
 • Високоефективний продаж: як збудувати і управляти командою зірок? Уроки Джо Понса

  «Книги. зазвичай, навчають процесному управлінню: як будувати структури, як будувати стратегії, які націлені на ефективність тих ієрархічних структур, як ці ієрархічні структури будуть втілювати стратегію… У продажу все інакше, все плоске, тут потрібно вчитися управляти командами зірок. Управлінню у цій сфері треба вчитися у Джо Понса», – переконаний професор та викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) Михайло Винницький. Чому та кому не варто навчатися на авторській програмі Джо Понса «High-performance Sales Management» 12-13 листопада у Києві та для кого 15-річний досвід Джо у маркетингу та бізнес освіті стане незамінним читайте далі у інтерв’ю з Михайлом Винницьким, який навчався на минулій програмі Джо у столиці.

  Читати далі...
 • Максим Єременко: Бізнес зароблятиме більше, коли працівники залучені
  17 Жовтня 2018 MAHROD

  «Компанії, які вкладали гроші не лише у свій продукт, а й розвивали бренд, – у кінцевому результаті коштували значно дорожче. Адже бренд має фінансову вагу». Що таке бренд загалом та Employer Brand зокрема, і, головне, як залученість працівників створює цінність для бізнесу – обговорили у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) під час HR Friday з Максимом Єременком, екс-керівником департаменту Employer Brand у Plarium Kharkiv.

  Читати далі...
 • Як Key Executive MBA об’єднало передові компанії для обміну досвідом
  20 Вересня 2018 Alumni LvBS

  Чим живуть та які бізнес-ідеї втілюють випускники Key Executive MBA Львівської бізнес-школи УКУ через кілька років після випуску? Збираємо історії та досягнення наших MBA під час зустрічей у межах Асоціації Alumni LvBS.

  Читати далі...
 • У нас у команді лише ті, хто ходить у гори: Як Gorgany підбирають працівників?
  11 Вересня 2018 Alumni LvBS

  Побудова власної компанії на цінностях та ідеї – є ключовою у компанії Gorgany, – розповів Андрій Бандрівський, випускник програми Key Executive MBA Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) під час зустрічі в межах візиту Alumni Company Visit у його компанію. Разом з дружиною Оксаною Донець вони ділилися з випускниками Львівської бізнес-школи УКУ своїм досвідом подорожей, підбору персоналу та підприємництва.

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!