• Як керувати чужими емоціями та будувати успішні команди, – експерти LvBS

  «Впливати на іншу людину можна тільки через її емоції. Підбадьорювати засмученого знайомого фразою «перестань, це дрібниця» – марно, бо це викликає лише роздратування і недовіру. Взаємодія двох людей завжди відбувається на двох рівнях – логічному й емоційному. Не розуміти один з них – означає втратити половину інформації, яку доносить інша людина», – таку думку озвучила під час другого модулю навчальної програми Soft Skill Marathon викладачка LvBS, партнерка юридичної компанії Danevych.Law Наталія Кадя.

  Читати далі...
 • Як почати інвестувати: 10 кроків від професора Колумбійського університету
  20 Березня 2019 MSIE

  «Інвестиції – це не складно. Ви робите так, щоб ваші гроші працювали на вас. Ви не повинні шукати ще одну роботу чи працювати понаднормово, щоб збільшити дохід – це зроблять правильні інвестиції», – таку думку висловив відомий приватний інвестор та професор Columbia University – Gregory Muth під час закритого засідання клубу LvBS Investment Lab. За його словами, найважчий крок в інвестиціях – перший.

  Читати далі...
 • Богдан Гнатковський: Місця сили, такі як Гарвард, УКУ чи LvBS, творять люди
  19 Березня 2019 MSTM

  Перемога не закінчується на одній точці! Це один з головних висновків Богдана Гнатковського, учасника магістерської програми MSc in Technology Management Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), CEO та співзасновника Propertymate після участі у Harvard Real Estate Venture Competition. Його стартап, що мінімізує час та ресурси на пошук, продаж та придбання житла, увійшов у топ-10 учасників цього конкурсу. Богдан привіз цікаві історії з Гарварду і ділиться висновками з нами.

  Читати далі...
 • Не живіть мріями: як знайти ідею та втілити її в життя? Поради від Романа Никулишина
  19 Березня 2019 MSIE

  За кожним успішним бізнесом стоїть важка робота, яку зі сторони не завжди помітно. Тому бізнесмени-початківці дуже часто повні романтичних ідей і сподівань, але для створення дійсно успішного проекту треба тверезо оцінювати можливості, а також ризики. У межах LvBS Open House відбувся майстер-клас «Від пошуку бізнес-ідей до їх успішної реалізації, або Чому для втілення мрії вам необхідні фінанси?» – про те як шукати ідеї і втілювати їх в життя розповів випускник магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship та співвласник компанії IMAGINE Роман Никулишин.

  Читати далі...
 • Що робити HR-менеджеру у час кризи: 8 порад від Наталі Кіяновської
  19 Березня 2019 MAHROD

  Як поводитися HR-менеджерам, коли на компанію починають впливати чинники зовнішнього середовища, що спричиняють кризу або дестабілізацію? Які моменти можна передбачити і вже зараз впровадити процеси, що, або повністю мінімізують наслідки, або ж частково зменшать негативний вплив на компанію?

  Читати далі...
 • Gregory Muth (Columbia University): які інструменти управління обирати для досягнення цілей?

  Керівники стверджують, що їх компанії планують зробити акцент на ровиток ініціатив, а не на скорочення витрат. Чи можуть інструменти управління допомогти їм досягти тих інновацій, яких вони прагнуть?

  Читати далі...
 • Давос 2019: «Зустріч зміни цінностей у Давосі» від Wharton&Knowledge

  Неочікувані теми всесвітнього економічного форуму - 2019 у Давосі

  Читати далі...
 • Проект учасника LvBS – у топ-10 Harvard Real Estate Venture Competition
  07 Березня 2019 MSTM

  Богдан Гнатковський заснував свій перший стартап вже у 16 років, зумів залучити інвестиції та реалізувати ще низку бізнес-проектів. Зараз він – CEO та співзасновник Propertymate, стартапу, що мінімізує час та ресурси на пошук, продаж та придбання житла: для агентів та забудовників шляхом швидкого розуміння потреб клієнтів й отримання більшої кількості угод, а для покупців - знаходження бажаного житла у п'ять разів швидше.

  Читати далі...
 • Розуміти бізнес та ефективно управляти людьми: програма «HRM у бізнесі» в Києві
  01 Березня 2019 LvBS

  Яка роль HRа в організації та що таке HR-функція загалом? Як вона поєднується зі стратегією бізнесу? Як налаштувати і пов’язати організаційну структуру та управління бізнес-процесами? Учасники програми «HRM у бізнесі» розпочали навчання у Києві. Про що вони дізналися та чому вам варто долучитися до другого навчального модуля цієї програми, читайте далі.

  Читати далі...
 • HR Спільнота LvBS – ті, що не бояться відкрито говорити про помилки!
  25 Січня 2019 MAHROD

  HR Спільнота Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) стрімко зростає. На сьогодні це вже 83 випускників та 43 учасників магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development та 41 випускник і 27 учасників сертифікаційної програми «HRM у бізнесі». У відкритій спільноті довіри вони не лише діляться своїм досвідом, а й відкрито говорять про професійні помилки, як це було під час HR Fail Night.

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!