• Блог інноваторів: Дизайн мислення – не про дизайн, а про креативні рішення
  25 Лютого 2019 MSIE

  Три дні поспіль учасники магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship надихались кейсами та вчились генерувати нові ідеї та рішення, орієнтовані на людину, готували презентації та розробляли прототипи. І все це під час курсу Design Thinking від Олександра Акименка, співзасновника та керівника компаній «Yes&Design» та «Платформедіа». Більше про це читайте в блозі учасника програми Андрія Коноваленка.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Фінанси чи не фінанси!?
  22 Січня 2019 MSIE

  Як проходять навчальні будні учасників програми MSc in Innovations and Entrepreneurship? Від чого в них найбільше «пухне голова» і де доводиться запасатися максимальною дозою кофеїну, аби виконати «домашку»? Читайте про це у блозі учасника 7 групи Програми з інновацій та підприємництва Ярослава Макара.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: 11 чеснот лідера. Які вони?
  07 Грудня 2018 MSIE

  Якими ж є 11 чеснот лідера? І чи всі вони потрібні для підтримання рівноваги? Саме це у своєму блозі аналізує учасниця групи MSIE6 програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Вікторія Бутеленко, прослухавши курс від виконавчого директора Центру лідерства УКУ Андрія Рождественського.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Research onion як методологія бізнес-дослідження
  05 Листопада 2018 MSIE

  Одним із підходів до написання бізнес-дослідження, а також академічного дослідження є research onion (цибулина дослідження). На практиці ця методологія може бути використана для написання різних робіт – від статей до дисертацій. Учасник групи MSIE6 Магістерської програми з інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи УКУ Олег Чагарин пише про це у своєму блозі:

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Як не налякати інвестора або 5 основних RED FLAGS у спілкуванні
  23 Жовтня 2018 MSIE

  Існує 5 табу, яких варто дотримуватися стартаперам у спілкуванні з потенційними інвесторам, про це у своєму блозі розповідає учасник програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Андрій Коноваленко після прослуханого курсу Дениса Довгополого «Основи інноваційного підприємництва».

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Страхи при побудові команди, і як з ними боротися?
  24 Вересня 2018 MSIE

  При обговореннях у команді швидше вийти на влучніший результат, ніж у монолозі з собою. А ключове, команда – це взаємопідтримка та допомога. Як молодому підприємцю побороти внутрішні страхи та конфлікти при побудові команди, – пише у своєму блозі учасниця групи MSIE6 програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Вікторія Бутеленко.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Успішні бізнеси як драйвер росту країни. Кasta
  14 Вересня 2018 MSIE

  Про бізнес та силу, підприємців та глобальні компанії, філософію та конкурентів, – своїми думками з учасниками V групи програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) ділився СЕO компанії Кasta (ModnaKasta) Андрій Логвін під час виїзного навчального модулю у Києві. Ключовими з них ділиться з нами учасник V групи програми Олег Чагарин:

  Читати далі...
 • Шукайте неочевидні ніші! Безцінні поради від СEO Ajax Systems Олександра Конотопського
  15 Серпня 2018 MSIE

  Ви чули про всесвітньо відому українську компанію Ajax Systems та про їхні легендарні охоронні системи? Як Ajax вдалося досягнути глобального успіху? Цінні поради про ведення власного бізнесу від CEO компанії Ajax Systems зібрав учасник V групи програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) Станістав Савчук. Інноватори відвідали офіс Ajax Systems, технологічної компанію, що займається виготовленням розумних систем безпеки для дому та офісу, що захищають від вторгнення, пожежі та затоплення, під час виїзного навчального модуля до Києва. Ділимося корисним та цікавим з вами.

  Читати далі...
 • Блог іноваторів: ключові інсайти з досвіду інноваційних українських компаній
  26 Липня 2018 MSIE

  «Навчальний виїзний модуль у Києві дав можливість групі MSIE6 магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship відчути себе, немов, у грі Super Mario. Щодня візити у провідні компанії України. Завдання кожного зібрати якомога більше монет (порад та інсайтів з досвіду компанії), щоб ставати сильнішим, вціліти під час зустрічі з ворогами (страхом, невпевненістю чи чимось іншим) і подолати перешкоди. І ці «золоті монети» могли бути будь-чим, головне уважно прислухатися і зловили їх».

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Аналіз закону Оукена для України
  10 Липня 2018 MSIE

  Спілкуючись з людьми, які вчилися на економічних факультетах українських університетів, дізнаєшся, що під час вивчення закон Оукена (на заняттях з макроекономіки), викладачі говорять їм як мантру, що «при зміні рівня безробіття на 1% ВВП змінюється на рівень від 2% до 3%». Іншими словами, є покоління економістів, які сприймають це, як догму (як і деякі інші речі в економіці), ніколи цього не перевіряючи. Учасник групи MSIE6 Магістерської програми з інновацій та підприємництва Олег Чагарин вирішив перевірити релевантність цього економічного «закону» для України.

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!