• Дискусія «Чи вб’є EdTech класичну освіту?»
  УКУ

  Центр підприємництва УКУ спільно з Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS) та Простором освітніх ініціатив зарошують на дискусію «Чи вб’є EdTech класичну освіту?».

  Читати далі...
 • Be like Шептицький! Підтримай Центр підприємництва УКУ
  11 Серпня 2017 УКУ

  Цієї осені у новозбудованому Центрі Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету розпочне свою роботу Центр підприємництва УКУ. Запрошуємо тебе уже зараз стати творцем та учасником проривного для української освіти проекту!

  Читати далі...
 • Лекція «Приватність vs. Безпека» Стівена Руссо, ІВМ
  УКУ

  11 вересня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на лекцію директора IBM з безпеки та приватності Стівеном Руссо.

  Читати далі...
 • LvBS на Тижні УКУ у Львові. Перелік заходів
  УКУ

  Львівська бізнес-школа УКУ та Український католицький університет щиро запрошують на Святковий тиждень УКУ, серію найрізноманітніших подій для незабутніх зустрічей, ближчого знайомства важливих розмов та натхненних моментів разом!

  Читати далі...
 • 7 настанов Мирослава Мариновича для кожного
  12 Червня 2017 УКУ

  Іскра Божа є в кожній людині, навіть у найбільшому злочинцеві, переконаний Мирослав Маринович, віце-ректор Українського католицького університету. Тому кожен заслуговує на довіру та на те, аби не зупинятися, зробивши помилки. Замість цитати дня пропонуємо 7 простих, але важливих настанов Мирослава Мариновича, записаних під час його зустрічей з учасниками навчальних програм Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), які будуть корисні та цінні кожному:

  Читати далі...
 • LvBS у Римі: Глобальні інсайти невеличкої мандрівки
  18 Травня 2017 УКУ

  Україна у світі – це щось масштабне та досі до кінця не усвідомлене самими українцями. Частина команди Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) провела чотири незабутні дні у столиці світу, аби торкнутися до джерел. Адже саме у Римі розпочинався Український католицький університет. Саме у Римі можна відчути масштаби України за своїми географічними кордонами, масштаби відстаней, віри, мистецтва, історії. Саме у Римі можна знайти натхнення для майбутніх перемог.

  Читати далі...
 • Стати рушієм змін. 7 думок про лідерство від Наталії Климовської
  23 Грудня 2016 УКУ

  Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) продовжує збирати думки успішних українок про лідерство. Чим воно є та які його ознаки? Чи можна/варто шукати різницю між жіночим та чоловічим лідерством? Чому досі вислів «жінка-лідер» може викликати у нашому суспільстві поблажливу усмішку? Для пошуку відповідей у межах проекту «Жіноче лідерство: стати рушієм змін» відомі жінки ділитимуться власним досвідом, розповідатимуть про виклики у своєму професійному і персональному житті, а також розповідатимуть історії успіху.

  Читати далі...
 • Звіт ректора про діяльність УКУ за 2015-16 навчальний рік
  07 Жовтня 2016 УКУ

  «Озираючись на минулий навчальний рік, навіть важко повірити, скільки доброго вдалося зробити. Але факти – річ уперта і вони вказують на плоди праці всієї спільноти УКУ, які викликають захоплення. Хочу спочатку поділитися кількома загальними спостереженнями, і відтак перейти до більш детальних підсумків», – пише у звіті за 2015-16 навчальний рік ректор Українського католицького університету, о. д-р Богдан Прах.

  Читати далі...
 • Стратегію Львівської бізнес-школи затвердили на 45-му засіданні Сенату УКУ
  15 Вересня 2016 УКУ

  12 вересня 2016 року уже в 45-тий раз відбулося засідання Сенату УКУ, у якому взяв участь Великий канцлер УКУ Патріарх Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ. Блаженніший поділився своїми міркуваннями про місце і роль УКУ в УГКЦ задля спільного творення майбутнього Церкви в Україні і світі.

  Читати далі...
 • Блаженніший Святослав освятив Унікальний тридільний храм Софії-Премудрості Божої (проповідь)
  13 Вересня 2016 УКУ

  Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав Шевчук освятив унікальний тридільний храм Софії-Премудрості Божої, який знаходиться на території студентського містечка УКУ. Він побажав викладачам та студентам, аби цей храм став найважливішою університетською аудиторією, в якій можна здобувати найбільшу мудрість. Спільнота LvBS доєдналася до святкування освячення Храму на території університетського містечка та святкової трапези опісля. Для тих, хто не мав можливості відвідати святкову подію, та для охочих ще раз нагадати собі слова Блаженнішого Святослава, Український Католицький Університет опублікував проповідь, яку він виголосив під час божественної літургії 11 вересня в новозбудованому храмі.

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!