• Блог інноваторів: 5 бізнес-моделей для стартапів
  05 Грудня 2017 MSIE

  Стартапам притаманні дещо інші бізнес-моделі, аніж офлайновому бізнесу, – вважає учасник MSIE6 Магістерської програми з інновацій та підприємництва Олег Чагарин. У своєму блозі, після пройденого навчального модуля, він описав 5 бізнес-моделей для стартапів.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Як «вижити» гуманітарію на курсі з фінансів?
  09 Листопада 2017 MSIE

  Як «вижити» гуманітарію на курсі з фінансів? Своїми порадами для людей з абстрактним мисленням поділилася учасниця групи MSIE6 програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Вікторія Бутеленко.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: If you don’t risk, you’re not in business
  06 Листопада 2017 MSIE

  Під час міжнародного навчального туру до США учасники Магістерської програми з інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи УКУ мали змогу представити свої проекти перед засновником, президентом та СЕО Invenergy Михайлом Польским, а також провідним бізнес-футурологом світу Адріаном Сливоцьким.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Біг, шкарпетки, два вина, Або чому для команди важлива спільна мета?
  30 Жовтня 2017 MSIE

  «Конструктор — проста річ. Є визначений колір, розмір, фактурність, жодної тобі пригоди. Проте що саме ми складемо з цього конструктора — суцільна несподіванка. Тим паче, якщо над ним працює команда із десяти людей», – пише у своєму блозі учасниця MSIE6 Програми інновацій та підприємницва Олеся Яремчук, після прослуханого курсу «Експерти командної роботи» від Наталки Шпот.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Для чого малому бізнесу фінансова звітність?
  23 Жовтня 2017 MSIE

  Більшість власників малого бізнесу в Україні звикла до думки, що фінансова звітність – це те, що потрібно великим та середнім компаніям, а їм нібито достатньо найпростішого касового обліку. «Прихід-розхід» – і цього досить. На основі курсу «Фінансовий облік та фінансовий аналіз» від викладача Андрія Жовтанецького учасник MSIE6 Програми інновацій та підприємницва Олег Чагарин спробував розібратися, чи так це насправді?

  Читати далі...
 • «Не ховайте свої ідеї у шухляді, бо тоді вони не матимуть жодної цінності»: топ-цитати з I модуля інноваторів
  12 Жовтня 2017 MSIE

  У Львівській бізнес-школі УКУ розпочала навчання уже шоста група MSIE6 магістерської Програми з інновацій та підприємництва. Під час першого навчального модуля учасники прослухали курс «Making Innovation Happen: Realizing Value Through Entrepreneurship» від David Knull. Найцікавіші цитати занотував учасник групи Олег Чагарин.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Що таке реколекції та яка з них користь підприємцям?
  20 Червня 2017 MSIE

  Наскільки часто ми думаємо про те, що таке «любов» чи «мудрість»? Чи обдумуємо ми методи й підходи, завдяки яким досягаємо результатів? Чи встигаємо у коловороті численних зустрічей, проектів і дедлайнів подумати про свою «велику ідею»? Про це та багато іншого ділиться у своєму блозі учасник групи MSIE5 магістерської програми з інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи УКУ Тарас Прокопишин.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Про життя молодих та успішних компаній
  09 Червня 2017 MSIE

  Навчання буває різним, різним за формою і змістом: одні викладачі дають нові знання, другі – структурують вже відомі речі, а треті – надають порцію натхнення та мотивації. Власне, останній спосіб навчання інноватори випробували на собі протягом виїзного модуля у Києві. Як це було, поділилася у своєму блозі учасниця групи MSIE5 Магістерської програми з інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи УКУ Христина Сеньків.

  Читати далі...
 • «Фокусуйтеся на тому, що потрібно більшості, а не одиницям»: поради співзасновника Attendify
  29 Травня 2017 MSIE

  Кілька влучних порад з власного досвіду від співзасновника успішного стартапу Attendify Артема Яремчука записав учасник групи MSIE5 Магістерської програми з інновацій та підприємництва Юрій Стойко під час виїзного навчального модуля до Києва. Ось що Артем ЯЧитайте також: Є багато «талановитих лузерів», найважливіше — важко працювати: 8 порад від CEO modnaKasta

  Читати далі...
 • Є багато «талановитих лузерів», найважливіше — важко працювати: 8 порад від CEO modnaKasta
  24 Травня 2017 MSIE

  «Коли ти виходиш із точки «0», але кожного дня наполегливо працюєш, то щодня стаєш своєю кращою версією», – каже CEO компанії modnaKastaАндрій Логвін. Його найкращі поради інноваторам занотував під час виїзного навчального модуля у Києві учасник групи MSIE5 Магістерської програми з інновацій та підприємництва Тарас Прокопишин.

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!