• Як почати інвестувати: 10 кроків від професора Колумбійського університету
  20 Березня 2019 MSIE

  «Інвестиції – це не складно. Ви робите так, щоб ваші гроші працювали на вас. Ви не повинні шукати ще одну роботу чи працювати понаднормово, щоб збільшити дохід – це зроблять правильні інвестиції», – таку думку висловив відомий приватний інвестор та професор Columbia University – Gregory Muth під час закритого засідання клубу LvBS Investment Lab. За його словами, найважчий крок в інвестиціях – перший.

  Читати далі...
 • Не живіть мріями: як знайти ідею та втілити її в життя? Поради від Романа Никулишина
  19 Березня 2019 MSIE

  За кожним успішним бізнесом стоїть важка робота, яку зі сторони не завжди помітно. Тому бізнесмени-початківці дуже часто повні романтичних ідей і сподівань, але для створення дійсно успішного проекту треба тверезо оцінювати можливості, а також ризики. У межах LvBS Open House відбувся майстер-клас «Від пошуку бізнес-ідей до їх успішної реалізації, або Чому для втілення мрії вам необхідні фінанси?» – про те як шукати ідеї і втілювати їх в життя розповів випускник магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship та співвласник компанії IMAGINE Роман Никулишин.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Дизайн мислення – не про дизайн, а про креативні рішення
  25 Лютого 2019 MSIE

  Три дні поспіль учасники магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship надихались кейсами та вчились генерувати нові ідеї та рішення, орієнтовані на людину, готували презентації та розробляли прототипи. І все це під час курсу Design Thinking від Олександра Акименка, співзасновника та керівника компаній «Yes&Design» та «Платформедіа». Більше про це читайте в блозі учасника програми Андрія Коноваленка.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Фінанси чи не фінанси!?
  22 Січня 2019 MSIE

  Як проходять навчальні будні учасників програми MSc in Innovations and Entrepreneurship? Від чого в них найбільше «пухне голова» і де доводиться запасатися максимальною дозою кофеїну, аби виконати «домашку»? Читайте про це у блозі учасника 7 групи Програми з інновацій та підприємництва Ярослава Макара.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: 11 чеснот лідера. Які вони?
  07 Грудня 2018 MSIE

  Якими ж є 11 чеснот лідера? І чи всі вони потрібні для підтримання рівноваги? Саме це у своєму блозі аналізує учасниця групи MSIE6 програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Вікторія Бутеленко, прослухавши курс від виконавчого директора Центру лідерства УКУ Андрія Рождественського.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Research onion як методологія бізнес-дослідження
  05 Листопада 2018 MSIE

  Одним із підходів до написання бізнес-дослідження, а також академічного дослідження є research onion (цибулина дослідження). На практиці ця методологія може бути використана для написання різних робіт – від статей до дисертацій. Учасник групи MSIE6 Магістерської програми з інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи УКУ Олег Чагарин пише про це у своєму блозі:

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Як не налякати інвестора або 5 основних RED FLAGS у спілкуванні
  23 Жовтня 2018 MSIE

  Існує 5 табу, яких варто дотримуватися стартаперам у спілкуванні з потенційними інвесторам, про це у своєму блозі розповідає учасник програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Андрій Коноваленко після прослуханого курсу Дениса Довгополого «Основи інноваційного підприємництва».

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Страхи при побудові команди, і як з ними боротися?
  24 Вересня 2018 MSIE

  При обговореннях у команді швидше вийти на влучніший результат, ніж у монолозі з собою. А ключове, команда – це взаємопідтримка та допомога. Як молодому підприємцю побороти внутрішні страхи та конфлікти при побудові команди, – пише у своєму блозі учасниця групи MSIE6 програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Вікторія Бутеленко.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Успішні бізнеси як драйвер росту країни. Кasta
  14 Вересня 2018 MSIE

  Про бізнес та силу, підприємців та глобальні компанії, філософію та конкурентів, – своїми думками з учасниками V групи програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) ділився СЕO компанії Кasta (ModnaKasta) Андрій Логвін під час виїзного навчального модулю у Києві. Ключовими з них ділиться з нами учасник V групи програми Олег Чагарин:

  Читати далі...
 • Шукайте неочевидні ніші! Безцінні поради від СEO Ajax Systems Олександра Конотопського
  15 Серпня 2018 MSIE

  Ви чули про всесвітньо відому українську компанію Ajax Systems та про їхні легендарні охоронні системи? Як Ajax вдалося досягнути глобального успіху? Цінні поради про ведення власного бізнесу від CEO компанії Ajax Systems зібрав учасник V групи програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) Станістав Савчук. Інноватори відвідали офіс Ajax Systems, технологічної компанію, що займається виготовленням розумних систем безпеки для дому та офісу, що захищають від вторгнення, пожежі та затоплення, під час виїзного навчального модуля до Києва. Ділимося корисним та цікавим з вами.

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!