Відгуки

Ігор Блистів, директор з маркетингу компанії  «Кормотех»

«Навчальна програма Павла Шеремети «Стратегія прориву» допомогла відійти від стандартних інструментів і подивитися на все з іншої точки зору. Важливим елементом успішності для нашої компанії було те, що в рамках програми працювала наша управлінська група, яка щодня працює над втіленням стратегії компанії. Використовуючи надані нам інструменти нам вдалося згенерувати ідею для нового продукту, який має всі шанси бути успішним. Зараз триває робота над його створенням».

 

Ольга Гуцал, керівник компанії «Каміон-Оіл»

«З усіх, кого я слухала/читала останнім часом (хай мене пробачать пробачать класики менеджменту і маркетингу), Андріан Сливоцький − є номером один. На те про, що він розповідає, я дивлюсь не з точки зору завтрашнього застосування, а мого сьогоднішнього розуміння. Для мене, як власника бізнесу, все, про що говорить Адріан Сливоцький є на 100% є прикладним».

 

Олег Антохів, директор, ТзОВ «А.І.Бізнес Груп»

 «Вирішив навчатися на програмі «Ефективне управління малим бізнесом» LvBS, бо відчув, що потребую додаткових знань про управління, організацію роботи команди. На навчанні отримав інструменти,які допомагають будувати ефективну стратегію розвитку бізнесу, –  я бачу кінцеву мету і можу аналізувати, чи правильним шляхом ми ідемо до неї».