Історії успіху

«Наша місія та цінності − це фундамент, на якому можна встояти у найважчі часи», − Олег Никулишин

Як у функціональній фармацевтичній галузі створити цікавий, емоційний та інноваційний продукт? Як компанії пережити три важкі кризи, коли доводиться втратити усе, і починати з нуля? Генеральний директор ТзОВ «Маркет Універсал ЛТД» Олег Никулишин ділиться багаторічним досвідом ведення бізнесу та розповідає про свій проектінтерактивний музей «Таємна аптека» у Львові, яким дуже пишається. Інтерактивний музей став доказом того, що фармацевтичний бізнес може бути не тільки корисним і прибутковим, а й цікавим, відмінним від загальноприйнятих шаблонів. «Таємна аптека» (локація однієї з найстаріших аптек міста «Під Угорською короною») пропонує нове бачення фармацевтичної галузі як фаху винахідників та гуманістів.
Читати далі...

«Успіх бізнесу залежить від наших цінностей», − Лев Підлісецький

1 січня 2014 року компанія «Чудо тур» відсвяткувала своє 5-річчя. Від часу заснування компанія  займає унікальну нішу на туристичному ринку Львова та України. Регулярні екскурсії на «чудо поїзді» та «чудо бусі», обладнання, яке дає можливість слухати екскурсію кількома мовами, це далеко не всі інновації, які запровадила компанія. Про здобутки, плани, ціннісну складову бізнесу і туристичний розвиток Львова − у розмові з засновником та ідейним натхненником «Чудо туру», випускником програми Key Executive MBA Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) Левом Підлісецьким.
Читати далі...

Юрій Самець: мозок можна тренувати, в нього теж буває «кріпатура»

Львівська бізнес-школа пропонує серію публікацій, в яких випускники програм LvBS діляться здобутим досвідом та управлінськими висновками після навчання. Що означає бути успішним, навіщо вчитися, якщо бізнес працює добре, як отримані знання ефективно застосовувати в щоденній практиці? Про розширення світоглядних горизонтів, глибину ментальних змін,  непорушні життєві принципи – у рефлексіях наших випускників. Втілюємо разом місію LvBS: ріст компанії через розвиток особистостей.  
Читати далі...

«Цінності – це система координат, яка визначає вектор руху компанії», – Андрій Вишневський  

Найважливіше в процесі навчання  – це середовище, в якому перебуваєш. Важливим є те, що по-перше, ти вириваєшся з корпоративного середовища, по-друге, − з професійного. В бізнес-школі потрапляєш в оточення людей, які точно не працюють у твоїй компанії та фактично не працюють в твоїй галузі. І тоді ти все починаєш бачити по-іншому. Це helicopter view (дослівно з анг. вид з гелікоптера – авт.), коли бачиш вже масштабно, а не вузькопрофільно. Бо ж, якщо перебуваєш лише в якомусь корпоративному середовищі, то твої думки, погляди збігаються з поглядами  більшості колег. Коли ти вириваєшся з цього «акваріуму», то спочатку інші думки для тебе бувають просто дикими. З часом сам змінюєшся і змінюєш чиюсь думку, впливаєш на своє оточення, воно впливає на тебе. Це рівноцінний процес, тому середовище – це найважливіше.   
Читати далі...

Галерея, яка відкрила українське сакральне мистецтво світові. Констянтин Шумський 

«Iconart» − проект, який відкрив сучасне українське сакральне мистецтво і показав його світові. За чотири роки існування у Львові галерея сучасного сакрального мистецтва «Iconart» здобула імідж добре впізнаваної та неординарної арт-формації. Наскільки затребуваним є сучасне сакральне мистецтво? Чи може ця галузь конкурувати у світовому масштабі, які перспективи її розвитку в нашій країні? Про особливості ведення галерейного бізнесу в Україні у розмові з власником галереї «Iconart», випускником Key Executive MBA LvBS Костянтином Шумським.
Читати далі...


«В процесі навчання склянка з напівпорожньої стає повною», – Олесь Піщак 

Здобувши дві вищі освіти в сфері менеджменту та фінансів, я зрозумів, що потрібних для роботи навичок і компетенцій під час навчання не отримав. Працював не по спеціальності – у сфері торгівлі, і вже безпосередньо на роботі вчився. Проте була серйозна потреба в нових знаннях, досвіді, в персональному рості. Я почав шукати шляхи. Коли побачив, якого рівня викладачі у Львівські бізнес-школі УКУ (LvBS), одразу виникло бажання познайомитися з цим невідомим тоді мені світом.
Читати далі...