Учасники програми MSc in Technology Management 14-20 березня перебувають у навчальному міжнародному бізнес-турі до Ізраїлю. У цьому дописі ви дізнаєтесь про найцікавіші події та зустрічі, новий досвід і бізнес-інструмент. Інформація оновлюється щодня!

 

16 березня 

Провальна співбесіда до Microsoft призвела до старту успішного бізнесу 

Йосі Тагурі став підприємцем, тому що свого часу не пройшов співбесіду в Майкрософт. Зараз працює над старт-апом Yallo. Цей стартап на фандрейзингу зібрав $8 млн. Його фунція – моментально транскрибувати телефонну розмову і додавати транскрипт до CRM або синхронізувати з іншими програмами.

IT-фахівці LvBS з Йосі Тагурі

Попри те, що продукт компанії - хороший, вона має певні труднощі з маркетингом, намагаючись пояснити абонентам, чому це їм потрібно.

Декілька тез від Йосі:

  • не будуйте бізнес на самій ідеїякщо ви займаєтеся бізнесом тільки заради грошей, то краще не займайтесь ним;
  • мені подобаються люди, які переймаються своєю справою. Мені байдужий рівень SAT чи IQ;
  • я звільняю тих, хто лінивий, нерозумний і тих, хто не отримує задоволення від своєї роботи;
  • якщо ви хочете приватності у наш час - купіть субмарину, зануртесь під воду і ніколи більше не повертайтесь. 

 

Успішна компанія без жодного менеджера з продажу: як це?

Компанія Wix, яка розробляє шаблони сайтів для малого бізнесу та приватних осіб, була заснована 3-ма людьми в приміщенні тель-авівського аеропорту. За 8 років вона виросла до більш, ніж 1000 працівників, а 50% з усіх  задіяні в R&D. 

Компанія Wix

Wix дуже впевнена в силі свого продукту.

Це приклад компанії, яка створила свій софтверний продукт і вирішила збудувати свою систему маркетингу. В компанії працює нуль менеджерів з продажу. 50% клієнтів приходять через онлайн-маркетинг, 50% – через поради колег та друзів.

Швидко зростаючи, компанія намагається втримати підприємницький дух та драйвову культуру.

Декілька факторів успіху компанії від Wix:

  •  хороший продукт;
  •  хороші розробники;
  •  готовність ринку;
  •  успіх.

ІТ-управлінці LvBS відвідали компанію, яка розробляє нано-сітківку для очей 

ІТ-управлінці у компанії Nano Retina

Nano Retina deviceПродукт компанії "Nano Retina" – нано-сітківка, яка вживляється в око дуже простою та безболісною процедурою, та окуляри, які живляться батарейкою та заряджаються від USB.

Ця інновація, що перебуває на перетині електроніки та біотехнологій, дозволить людям із пошкодженням сітківки бачити. Саме зараз продукт перебуває на стадії попереднього тестування.  

 В рамках візиту в компанію, учасники мали можливість поспілкуватися з її керівником. Декілька цитат директора компанії Nano Retina – Якова: 

- "Дві головні цінності у high tech: люди і патенти."

- "Якщо у світі є проблема і у вас є унікальне рішення, це автоматично забезпечить вам високу маржу." 

- "Щоб розробити свої channels of distribution, потрібні ВЕЛИЧЕЗНІ, ні, ВЕЛИЧЕЗНІ кошти." 

- "Є феномен, який я називаю ізраїльською хворобою: фокусуватися тільки на R&D і якомога швидше зробити exit. "Швидко, швидко" – це в нашому характері та пов'язано з відносно молодим віком нашої економіки."

15 березня

Наймайте менеджера з роботи з клієнтами якомога швидше!

Чому важливо залучати до стартапів людей, орієнтованих на клієнта? На цю тему поспілкувалися учасники мсінтехмен з головою відділу роботи з клієнтами ізраїльського стартапу BioCatch Чиліком Хохбергом.Чилік Хохберг

Чилік Хохберг рекомендує звертатися до послуг менеджера з роботи з клієнтами з самого початку продажу продукту. Адже ця людина може не лише представляти ваш продукт, але й гарантувати зворотній зв'язок від клієнта, і контактувати з ним на всіх циклах використання вашого продукту. Такі стосунки гарантують вам статус "активний клієнт" набагато довше, аніж у випадку роботи бех менеджера з роботи з клієнтами. 

У стартапі BioCatch про клієнта піклуються на усіх рівнях і етапах контакту з ним. Значення має не тільки враження покупця від продукту, але й манери людини, яка його продавала. Вони наймають людей, які не тільки розумні, а й відкриті, та є однодумцями потенційного клієнта, для того, аби могти провадити діалог з клієнтами протягом усього циклу від реалізації пілотного проекту до покупки і використання продукту.

14 березня

 

Медична компанія R&D у Кейсарії (Ізраїль) вразила учасників програми MSс in Technology Management

IT-управлінці LvBS завітали у компанію ConTIPI, засновану гінекологом др. Еланом Зівом, у рамках міжнародного навчального бізнес-туру до Ізраїлю. Компанія ConTIPI займається дослідженнями та розробкою технологій для неінвазивного лікування хворіб органів тазу у жінок, які раніше лікували тільки за допомогою хірургічного втручання.

Con TIPI

Ця компанія є дуже вдалим прикладом успішного стартапу у галузі охорони здоров'я Ізраїлю.

Техноінкубатори Ізраїлю

Знайомство учасників МСТМ з ізраїльскими техно-інкубаторами розпочала Клара Орен. Вона не лише майор ізраїльських повітряних сил, математик, чепурна бабуся семи внуків, але й перша і єдина жінка-засновниця і генеральний директор одного із 26 ізраїльских техноінкубаторів: LN Techno Incubator у місті Хайфа. Клара розповіла про те, як втілити  у Ізраїлі бізнес-ідею: що для цього потрібно і які труднощі зустрінуться у вас на шляху. 

Знайомство з Кларою Орен 

 

 

Almost half of Intel employees are volunteers

March, 19

Our next destination - Intel. By the way, here are a lot of immigrants from Ukraine, and all of them tried to speak with us in Ukrainian and demonstrated their warm attitude to our country. It was the very encouraging acquaintance, which motivates to be proud of our countrymen.

Alla Svidler studied at Technion and works in Intel Here we have met Alla Svidler, who comes from Zaporizhzhya. She studied at Technion and works in Intel. Her field - debugging chips, but she works not as a manager. She is occupied as an Individual contributor, without being affiliated with the teams. It is the peculiarity of the Intel, which allows introverts to create innovation in a preferable way for them. But this privilege should be deserved!

The other featured approach, known as “Dangin” (Jail), is a special working plan (more like Hackathon) to release people resources for very accelerated problem solution.

Personnel in Intel highly values a mutual support, but it displayed mainly on the informal level. Other main value - people, who stay with company in the hard time. 

Intel has the internal venture community which invests in prospective ideas of employees, but reserves IP (intelectual property) for the company.

Intel also invests a lot of money in the children education, especially in a math, in order to prepare a future generation.

Volunteering - the key to success and best investment in the future of workers and company. 42% of Intel employees are volunteers, supporting different social projects.

By Nazar Tymoshyk