Big Start магістерських програм LvBS 2019!

Зовсім скоро, 2 жовтня, одна з найважливіших подій року для Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) – великий старт магістерських програм! Цьогоріч одночасно розпочнуть навчання нові учасники аж 5 програм: Key Executive MBA, MSc in Technology Management, MA in Human Resources and Organization Development, MSc in Innovations and Entrepreneurship, MSc in Marketing Management.

Це буде спільним святом для власників бізнесу та топ-менеджерів, зокрема й технологічних компаній, HR’ів та інноваторів, а також маркетологів. Адже до Спільноти LvBS у 2019 році долучаються понад 100 осіб, на яких впродовж 2 років чекає повне і цікаве занурення у бізнес-освіту.

Вже традиційно зустріч-знайомство учасників зі Школою розпочнеться вітальною кавою о 9:00 у Центрі митрополита Андрея Шептицького. Після цього відбудеться інтерактивний квест, що дасть змогу їм дізнатися більше про LvBS, УКУ та ближче познайомитися між собою. 

Також у межах першого навчального модулю з учасниками зустрінуться ректор Українського католицького університету Богдан Прах, перший проректор Тарас Добко та проректор і декан-засновниця LvBS Софія Опацька. 

Разом з цим на абітурієнтів чекає неформальне знайомство та спілкування з командою школи та її випускниками.