Архітектура
бізнес-дизайну

Інтенсив від

Адріана Сливоцького

Провідного бізнес-футуролога

5 квітня, 2017
1600 - 1930
м.Київ
Україна
 • три години інтенсивного навчання з видатним бізнес-футорологом світу
 • ви одними з перших дізнаєтесь тенденції світового ринку і вектор руху бізнесу
 • зрозумієте причини успіху відомих компаній

Адріан Сливоцький

один з найвідоміших бізнес-футорологів світу. Партнер компанії «Oliver Wyman», двічі входив до топ-50 бізнес-мислителів світу та топ-25 бізнес-консультантів. Автор світових бестселерів про стратегічне управління «Прорив», «Мистецтво творення попиту». Його книги «Зона прибутку» та «Міграція капіталу» увійшли в рейтинги найкращих бізнес-книг BusinessWeek та Financial Times. Консультує компанії зі списку Fortune Global 500 і навчає топ-менеджмент таких лідерів ринку, як Nike, Hyundai, Microsoft, Samsung, IBM, Boeing, Renault, Bank of America, GM, Johnson&Johnson, GE, Federal Express та ін.

Продуманий
бізнес-дизайн

Це шлях до успіху вашої компанії. Кожному бізнесу потрібно відповісти на ключові питання, які допоможуть скласти власну бізнес-модель:

 • Хто мій клієнт і хто не є моїм клієнтом?
 • Чому клієнти купують в мене, а не в моїх конкурентів?
 • На чому ми заробляємо гроші?
 • Як ми захищаємо свій прибуток від конкурентів?
 • Що ми робимо самі, а де залучаємо партнерів?

Сила попиту

Більшість товарів, що з'являються на ринку, є дуже добрими, проте їм не вдається створити емоційний зв'язок зі споживачем. Творці попиту починають з чіткого усвідомлення: коли доходить до створення попиту, перемагає не той, хто рушить першим, а той хто першим захопить емоційний простір на ринку.

 • Звідки виникне попит майбутнього?
 • Як його контролювати?
 • Чи можна його створити і створювати повторно?
Для
 • менеджерів
 • управлінських команд
 • підприємців
Ольга Гуцал

Ольга Гуцал

керівник компанії «Каміон-Оіл»

«З усіх, кого я слухала/читала останнім часом (хай мене пробачать класики менеджменту і маркетингу), Андріан Сливоцький − є номером один. На те про, що він розповідає, я дивлюсь не з точки зору завтрашнього застосування, а мого сьогоднішнього розуміння. Для мене, як власника бізнесу, все, про що говорить Адріан Сливоцький є на 100% прикладним»

Андрій Логвін

Андрій Логвін

Директор modnaKasta

«Я переконався: аби швидше рухатися вперед, треба обов’язково зупинятись, щоб вибрати правильну стратегію для наступного відрізку дистанції. Процес аналізу стратегії буде набагато ефективнішим, якщо проводити час, спілкуючись з людьми, які мають різні погляди, заповнюють «білі плями» кругозору і допомагають розвивати колективне мислення.

Тому постійно ставлю перед собою питання - чи достатньо часу я виділяю на процес мислення, і якою має бути золота пропорція між тим, скільки потрібно думати, а скільки на те щоб втілювати у життя задумане»

Оксана Семенюк

Оксана Семенюк

Співзасновник та СЕО CHANGERS

«За назвою стоїть дуже велика системна робота, яка дала дуже багато приводів для роздумів. Основні інсайти: правильні люди в правильному місці говорили на правильні теми. Багато речей, про які ми говорили, дадуть поштовх для зміни парадигми мислення для нас та спільнот, з якими будемо спілкуватися надалі.

Комплексність підходу і явища, які ми обговорили, лише з’являються у зародковому стані, а ми вже говоримо, як поговорити про них комплексно, не вихоплюючи з контексту. Дуже хочеться подумати, відрефлексувати і повернутися. Це серйозний прецедент – об’єднати таку спільноту людей довкола такої програми»

3 400 грн.
(без ПДВ)
Вартість участі до 03 квітня

Контактна особа

Мар’яна Паньків

mpankiv@lvbs.com.ua
+ 38 (067) 67 566 08