Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше

10 років LvBS! Щасливі разом з вами

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) заснована у Львові 10 років тому Українським католицьким університетом та провідними компаніями з різних галузей. Місія Школи: Україна на бізнес-карті світу. Вона втілюється щодня з кожним нашим кроком: через навчання учасників з найрізноманітніших сфер бізнесу на чотирьох професійних програмах магістерського рівня та програмах управлінського розвитку. За 10 років кількіcть випускників магістерських програм у рік зросла вдев’ятеро. 2010 року першими Key Executive MBA завершили 5 учасників, 2017 року навчання уже на чотирьох магістерках завершили майже півсотні учасників. 23% наших Alumni – з інших міст України, а згодом додадуться й іноземці. У нас навчають 23 іноземні викладачі, частина програм викладається виключно англійською або ж двома мовами. 2016 року Школа здобула міжнародну акредитацію Central and East European Management Development Association. Більше важливих фактів про Lviv Business School…

10 кРОКІВ LvBS

З нагоди 10-ліття Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), команда пригадала важливі факти з життя Школи, якими хоче поділитися з Вами! 2008-ий став роком заснування Львівської бізнес-школи УКУ. Саме тоді розпочали своє навчання сміливці-бізнесмени на першій програмі Школи – Key Executive MBA. 2009 року Школа започаткувала візійну конференцію Intro, яка щороку збирає мислителів, візіонерів та практиків з різних частин світу, аби говорити про довготривалі стратегії та важливі глобальні тренди і виклики…

Андрій Костюк про етику в бізнесі та тренди, які нас наздоганяють

«Хочемо ми цього чи ні, та мусимо процес навчання зробити способом свого життя, не залежно від галузі, в якій працюємо, чи статусу». Про глобальні тренди в освіті, від яких нікуди не втечеш, та про етику в бізнесі, чи така взагалі існує, – ми поспілкувалися напередодні 10-річчя LvBS з Андрієм Костюком, партнером адвокатського об’єднання «Павленко і Партнери», президентом Nexia Україна, членом Львівської колегії адвокатів.

«Школа виховує соціально відповідальних підприємців»: привітання від Наталії Яресько

«Вже минуло десять років відтоді, коли Львівська бізнес-школа відчинила свої двері першим студентам. За цей час багато талановитих, енергійних, цілеспрямованих людей отримали тут цінні знання та досвід, які допомогли їм розкрити та реалізувати свій бізнес-потенціал… Дозвольте від щирого серця подякувати колективу Львівської бізнес-школи УКУ за відданість своїй справі, привітати всіх причетних з ювілеєм й побажати плідної праці, натхнення, процвітання та подальших професійних успіхів на благо України».
З повагою, Наталія Яресько

Андрій Худо про завоювання світу [відео]

«Ідея про те, що Львову потрібна сильна бізнес-школа, витала у повітрі давно. І понад 10 років тому вона стала реальністю завдяки Українському католицькому університету та бізнесу», – згадує створення LvBS член Дорадчої ради Школи, співзасновник Холдингу емоцій !FEST Андрій Худо: «Бізнес-школа дає людям розуміння, що треба бути в тренді змін. Вона показує – і люди трендяться».

Оксана Кулаковська про гори, сміливців і першу групу Key Executive MBA [відео]

«Львівська бізнес-школа УКУ за всю свою 10-річну історію жодного разу не відступилася від засадничих принципів. Вона є справжнім прикладом свідчення», – про те як за один вечір склалися усі пазли, про перших сміливців та авантюристів, які прийшли навчатися у LvBS, а також про моменти найбільшої втоми та піднесення згадує директорка Київського центру УКУ Оксана Кулаковська, яка була з нами від початку творення Школи.

Володимир Турчиновський про бізнес як творчість

Існує багато варіацій уривків з Lorem Ipsum, але більшість з них зазнала певних змін на кшталт жартівливих вставок або змішування слів, які навіть не виглядають правдоподібно. Якщо ви збираєтесь використовувати Lorem Ipsum, ви маєте упевнитись в тому, що всередині тексту не приховано нічого, що могло б викликати у читача конфуз. Більшість відомих генераторів Lorem Ipsum в Мережі генерують текст шляхом повторення наперед заданих послідовностей Lorem Ipsum.