Антоніо Уртадо

Доктор наук, Університету Альберти, Канада. Master of Business Administration, HEC Montreal, Канада, Магістр біотехнологій Університету Сан Паоло, Бразилія, Бакалавр фармації та біохімії, UFMA, Бразилія.
Доктор Уртадо викладач з великим досвідом роботи в сфері технологій, стратегічного менеджменту технологій та інновацій, стратегій розвитку кластерів, взаємовідносин держави і бізнесу, а також міжнародної конкурентоспроможності і торгівлі. Він навчався, пройшов стажування, а також працював з різними організаціями в Перу, Бразилії, Аргентині, США, Канаді, Франції та Японії.
Кар’єра доктора Уртадо розпочалась у сфері лікарняної фармації та клінічній лабораторії, після чого він провів 15 років в секторі біотехнологій. Зовсім недавно він був залучений в розробку і здійснення політк та планів дій щодо розвитку сектору біотехнологій та біоекономіки в провінції Нью-Брансвік, Канада та індустрії фінансових послуг в провінції Альберта, Канада. В даний час він є директором інноваційних енергетичних рішень в провінції Альберта, Канада і професор у вищій школі CENTRUM Católicaв Лімі, Перу.

Доктор Уртадо має більше двадцяти років досвіду викладання в наукових, медичних, промислових, економічних і політичних сферах. Його наукові інтереси знаходяться на перетині науки, технологій та інноваційного менеджменту;  а також міжнародна конкурентоспроможність і торгівля; економічний розвиток; державна політика.