Бро Трейвіс

Трейвіс Д. Бро є доцентом комп’ютерних наук в Інституті дослідження програмного забезпечення Факультету комп’ютерних наук Університету Карнегі Мелон. Дослідницька програма Доктора Бро має на меті шукати нові методи та механізми розробки коректних специфікацій програмного забезпечення та гарантії того, що програмні системи надійно, належно і прозоро відповідають цим специфікаціям, а саме: функціонують у відповідності до американських та міжнародних вимог, законодавства, програмної політики і норм доступності, приватності та безпеки. Д-р Бро є керівником Лабораторії розробки технічних умов в Університеті Карнегі Мелон. У д-ра Бро є декілька публікацій у виданнях матеріалах конференцій за підтримки ACM та IEEE. Д-р Бро є членом ACM SIGSOFT, IEEE Computer Society та Комітету USACM з питань державної політики.

Перш ніж розпочати свою роботу в Університеті Карнегі Мелон, у 2009 р. д-р Бро отримав докторський ступінь з комп’ютерних наук в Університеті штату Північна Кароліна (NCSU). Д-р Бро також отримав ступінь бакалавра комп’ютерних та інформаційних наук в Орегонському університеті та ступінь бакалавра антропології в Г’юстонському університеті. Він проводив дослідження в Інституті військових досліджень, у дослідницькій лабораторії IBM імені Томаса Джей Уотсона, у Національній лабораторії Оук Ридж та Центрі освіти і науки інформаційного забезпечення та безпеки (CERIAS) в Університеті м. Пурдю. У 2000 р. Д-р Бро був волонтером у місії Корпусу миру США у Монголії, а тоді змінив галузь з антропології на комп’ютерні науки.

Д-р Бро пов’язує своє захоплення вивченням суспільно-технічних систем із тими часами, коли слухав лекції Д-ра Сьюзен Расмуссен та Д-ра Кветціла Кастаньєди із культурної космології і філософії у Г’юстонському університеті. Вперше із сферою розробки технічних вимог Д-ра Бро познайомив в Орегонському університеті його науковий керівник Д-р Стівен Фікас. Зокрема йдеться про такі напрямки, як моніторинг вимог, затвердження вимог та нетривалі вимоги. Під керівництвом Д-ра Енні Ентон Д-р Бро розширив коло своїх зацікавлень до суспільного впливу системних вимог на приватність і безпеку у їх проривній роботі із здобуття технічних вимог для програмного забезпечення у програмах та федеральному законодавстві США, а також законодавстві штатів.
На програмі MSc in Technology Management викладатиме курс «Методи прийняття рішень».