Дмитро Шимків

Екс-заступник глави Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ, новатор, топ-менеджер у сфері інформаційних технологій, екс-генеральний директор «Microsoft Україна».
Дмитро Шимків володіє 17-річним досвідом у сфері ІТ в Україні, СНД та Західній Європі. В Microsoft він прийшов у 2007 році на посаду директора з продажів у корпоративному сегменті та відповідав за побудову довгострокових відносин із клієнтами і партнерами, а також за стратегічний розвиток корпоративного сегменту. Під керівництвом Шимківа робота з корпоративними замовниками Microsoft в Україні вийшла на новий якісний рівень, а продажі зросли на 60% за рік завдяки зростанню задоволеності партнерів і клієнтів, зосередженості на довгострокових відносинах та налагодженому співробітництву з іншими підрозділами компанії.

Перш ніж зайняти свою посаду в Microsoft, Дмитро був генеральним директором RedPrairie Eastern Europe, міжнародного розробника рішень у сфері продуктивності, що придбав попередню компанію, очолювану Шимківим – ALTA Eastern Europe. До сфери відповідальності Шимківа в RedPrairie входило загальне управління, операційний менеджмент, стратегічне планування та розвиток бізнесу, він підпорядковувався безпосередньо головному керуючому директорові компанії та раді директорів. Кар’єрний шлях на керівних посадах у сфері ІТ почався для Шимківа зі створення компанії Alfa Team, згодом придбаної ALTA A/S.
Справжній фанат технологій та інновацій, Дмитро Шимків закінчив Львівський державний університет «Львівська Політехніка» у сфері радіоелектроніки, інформаційних технологій і телекомунікацій.