Манміт Сігх

Упродовж усієї своєї кар’єри Манміт був підприємцем. У 2005 р. він заснував корпорацію «M&M», яка надавала фірмам в Азії послуги китайської цілеспрямованої стратегії та індивідуального розміщення. У 2008 р. він став одним із співзасновників освітньої фірми у напрямку ІТ спільно із IBM, органами влади м. Нанкін, Nandasoft та Нанкінським університетом. З 2012 р. міська влада м. Нанкін призначила його консультантом із питань розвитку технологічно-підприємницької екосистеми у місті.

З 2008 р. він також має змогу втілювати свої викладацькі таланти на посаді запрошеного викладача у Шанхайській бізнес-школі EMLYON, де викладає основні та факультативні курси із фінансової стратегії і підприємництва.

Манміт мешкав у дев’яти країнах на чотирьох континентах, а в Шанхаї живе і працює з 2003 р. він вільно володіє англійською, хінді, пунджабі та французькою, а також трохи знає португальську. Зараз він удосконалює свою мову мандарин та вивчає японську.

У Манміта є бакалаврські ступені з економіки, фізики та інженерії, а також з французької мови, які він здобув у вашингтонському університеті та Університеті Лі (США), а також ступінь MBA Інституту управління та досліджень СП Джейн (Індія).

Фанат-любитель технологій, він серйозно цікавиться споживацькими технологіями та типами компаній, які їх використовують. Манміт також втілює свою любов до освіти і підприємництва, будучи ментором для молодих підприємців та стартапів у Китаї, адже йому приємно ділитися своїм професійним і особистим досвідом.

Викладач програми MSc in Technology Management, курс «Управління фінансами у сервісних компаніях»