Михайло Винницький

Ph.D., Професор Центру сімейного бізнесу, викладач з менеджменту управління бізнесом. Отримав докторський (PhD) ступінь з економічної соціології у 2003 році, захистивши дисертацію на тему «Підприємництво у пост-радянській Україні» в Кембриджському університеті (Великобританія).

До того він працював 7 років віце-президентом з продажу та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc. у Торонто. Під його керівництвом компанія суттєво зросла та поширила свою діяльність по всій Північній Америці, Західній Європі, Південно-Східній Азії та Австралії.

Із 2003р. Михайло постійно проживає в Україні. Серед його успішних проектів можна назвати започаткування в 2005 р. Президентської програми МВА (для власників) в kmbs; в 2008 р. заснування першої в Україні Докторської школи в НаУКМА (підрозділу університету, через який впроваджено європейську модель підготовки молодих науковців-аспірантів/докторантів); в 2013 р. заснування корпоративного університету компанії Віннер (автомобільного імпортера).

В даний час він займає посаду директора Докторської школи Києво-Могилянської національної академії, де, крім лекцій у кафедрі соціології та бізнес-школи, керує проектом, спрямованим на перетворення традиційної української післядипломної освіти в Європейську докторську школу. Протягом останніх п’яти років Михайло займається консалтингом, до його клієнтів належать такі українські компанії як: Автек, Asbis, KZESU, Євроіндекс, Росава, ПлазмаТек та інші.

Останніх 8 років Михайло також постійно викладає на кафедрі соціології НаУКМА, займається консалтингом в галузі управління продажем, а впродовж 2008-2010 рр. ще й регулярно виступав «хронікером» на програмі «ШустерLive». У той мінімальний вільний від роботи час, який у нього періодично появляється Михайло проводить в сімейному колі з своїми чотирма дітками.

У Львівській бізнес-школі Михайло викладає курси: “Управління продажем”,  “Бізнес як система”, “Інструменти менеджменту для ефективних рішень”.