Наталія Пилат

Кандидат психологічних наук. Закінчила філософський факультет ЛНУ імені Івана Франка, спеціальність психологія. Брала участь у короткострокових програмах та проходила стажуваннях у міжнародних університетах: University of Bologna (Italy), Blaise Pascal University (France), Central European University (Hungary), Warsaw School of Social Psychology (Poland), IFL at Stockholm School of Economics (Sweden), Московський гештальт інститут.
Працювала керівником відділу персоналу «Телерадіокомпанії Люкс» та компанії «М-ФОН». Досвід тренерської та викладацької роботи з дорослою аудиторією більше 8 років. Досвід створення та організації служби управління персоналом. Реалізація корпоративних проектів з діагностики, розробки та впровадження програм роботи з персоналом.
Сфера професійних інтересів: психологія управління, організаційна поведінка та управління персоналом, а саме: успішні комунікації, прийняття рішень та інновації, технології підбору персоналу, організаційний клімат та корпоративна культура компанії.