Наталія Волнянська

HR-експерт, бізнес-тренер, консультант

Донедавна була директором з персоналу ПАТ «Концерн Хлібпром». Досвід роботи у сфері управління персоналом і організаційного розвитку – понад 15 років. До цього працювала керівником HR-напряму ТОВ «Епіцентр К», провідним тренером Школи бізнес-тренерської майстерності, керівником корпоративного університету фармацевтичної Корпорації «Артеріум» та ін. Автор низки статей на теми управління персоналом у періодичних виданнях.

Освіту здобула у Донецькому національному університеті; завершила програму HRM-HRD, Школу HRM при Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs) спільно з University of St. Thomas (USA).

Професійна спеціалізація: системна організація роботи процесів управління персоналом; оцінка ефективності HR-системи за KPI’s; аналіз, опис та оптимізація бізнес-процесів компанії; розробка нормативних документів HR-підрозділів; системна організація роботи з кадровим резервом компанії; створення систем наставництва для різних категорій персоналу; створення й організація роботи корпоративного університету і навчального центру; моделювання компетенцій, проведення ассессмент-центрів; професійна підготовка корпоративних тренерів і наставників; професійна підготовка HR-менеджерів.