Сергій Ковела

Запрошений професор, PhD, MBA, CITP. Доктор Сергій Ковела є не лише вченим з великим досвідом роботи в бізнесі, а й практиком, з спеціалізацією у забезпеченні бізнес-проектів програмним забезпеченням, на місцевому та міжнародному рівні. Також через академічну роботу він допомагає аудиторії зрозуміти, як сучасні інформаційні технології полегшують функціонування компаній та організацій і навчає ефективних способів отримання додаткової цінності від технологічних рішень.
Сергій Ковела отримав ступені магістра та доктора наук у Національному університеті “Львівська політехніка” в 1996 і 2000 роках, відповідно. З жовтня 1999 по серпень 2003 року обіймав посади старшого викладача у Львівській політехніці, а також брав участь у ряді проектів в області ІТ-консультування в ролі розробника програмного забезпечення (бази даних) і менеджера проектів.
З вересня 2003 року Сергій Ковела був призначений на посаду старшого викладача університету Kingston University, де навчає технології інтернет-систем, глобальні інформаційні технології, системи баз даних, управління проектами та ін.
Сергій також здобув ступінь MBA y Kingston University в 2010 році.
На програмі MS in Technology Management викладатиме курс “Стратегічне планування та управління проектами”.