Світлана Бугай

Керівник консалтингової компанії “ARConsulting”, бізнес-тренер, консультант, ТоР-фасилітатор, співавтор та викладач програми “Лідерство в горах”.
Основні напрямки консалтингу: стратегічний менеджмент, коучинг керівників.
Спеціалізація навчальних програм: менторинг і коучинг, тренінги для тренерів, персональна ефективність, бізнес-комунікації, управління проектами, лідерство.
Загальний управлінський досвід – більше 13 років. Має 11-річний досвід тренерської та консультаційної практики.  Більше 20 років досвіду роботи у сфері продажу логістичних послуг в компаніях “ОрланТранс Груп” і “Raben Ukraine”. Пройшла шлях від менеджера до керівника відділу перевезень по Україні та Східній Європі. У минулому – головний спеціаліст центру підготовки спеціалістів “Ощадбанку”. Успішний досвід побудови і впровадження системи навчання персоналу soft-skills у великих корпораціях (побудова системи навчання “з нуля”). Co-Founder та CEO освітнього проекту “Scolar”.
Світлана здобула вищу освіту у Вінницькому політехнічном університеті на факультеті енергетики (спеціальність –інженер-теплотехнік) і у міжнародній академії управління персоналом (спеціальність – управління персоналом та економіка підприємства). Додаткову освіту здобула на навчальних курсах та програма, зокрема: “Комунікативний тренінг”, “Креативний тренінг”, “Тренінг особистісного зросту” у Київському педагогічному університеті ім. Б. Грінченка, “Навики менеджменту” у центрі “MaLeS”,  “Школа менеджменту” у Kyiv School of Economics, “Методи групової фасилітації , “Стратегічне планування за методом ТоР- фасилітації”, USA-ICA-Ukraine, входить до 15 тренерів в Україні акредитованих академією ДТЕК.
Міжнародні навчальні програми: “Transforming Your Student/Customer Experience” від Аманди Дейтц (Amanda Dietz ), віце президента Orion Development Group, США. Участь у конференції “The Brand YOU: Defining and Managing Your Personal Brand” від Марті Шволб (Marty Schwalbe), директора зі зростання, навчання та управлінської освіти у Fisher College of Business Університету Огайо (40-ва щорічна конференція “Менеджмент та управлінський розвиток”, США 2017).