Жоао Перре Віана

За останні 15 років він працював менеджером, консультантом та викладачем та обіймав керівні посади у «J.Walter Thompson», «Duval Guillaume», «Leo Burnett», «Brandia Central» та «Education Group Evolution». За свою професійну кар’єру він працював у дев’яти різних країнах, переважно в Західній Європі, Східній Європі та Середній Азії.

На даний момент він є одним із установчих партнерів «LeonardShop», невеликого інвестиційного фонду, який має частку у декількох компаніях, таких як «Wine With Spirit», «Walking Mentorship», «U-First» та «Lincubator» та ін. Крім того, Жоао був CEO медіакомпанії  Zwela Group, а також COO компанія Brandia, яка займається консалтингом для глобальних брендів.

Жоао Перре Віана отримав ступінь магістра права у Лісабонському Незалежному університеті (Universidade Autónoma de Lisboa) (1997) та MBA у Школі менеджменту м. Ґент імені Влеріка Льовена (2003) у Бельгії. Паралельно із своєю професійною діяльністю у 1999 р. він також здобув післядипломну освіту з маркетингу в IPAM, а у 2000 р. ще і післядипломну освіту з менеджменту у INDEG-ISCTE