Христина Горна

Бакалавр соціології Українського Католицького Університету. У межах власного дипломного проєкту проводила дослідження “Формування і функціонування публічних просторів”. У 2018 році навчалась на пре-акселераційній програмі Центру підприємництва УКУ.

Бере активну участь у діяльності громадських організацій:

  • 2015-2017 МГО «Молоді лідери України», де входила до команди організаторів «Open Youth Forum 2016», а також брала участь у написанні грантів та веденні проєктів.
  • з 2017 і дотепер входить у ГО «Твій Простір». Є менеджером школи лідерства «Колайдер змін». Була долучена до створення майданчика для виступів і заходів «Арт Двір». В ГО займається написанням грантових проєктів у напрямках: культура, освіта, урбаністика.

Має досвід роботи в соціологічній агенції. Працювала над дослідженнями на теми: політики, туризму, сімейного бізнесу, IT.

У Львівській бізнес-школі в 2019-20 рр. займалась організацією подій у Центрі Підприємництва та координувала програми з управлінського розвитку. З березня 2021 року перейшла на посаду менеджерки з навчання та розвитку, де допомагає учасникам підібрати навчальну програму відповідно до їхніх потреб та очікувань.

Разом з тим, любить веломандрівки, психологію та смачну їжу 😉