Давид перемагає

Дисципліна неспівмірної перемоги

Львівська бізнес-школа УКУ спільно з Адріаном Сливоцьким запускає унікальний проект.

На цій сторінці ми публікуватимемо в open source доступі нову книжку Адріана Сливоцького «Давид перемагає», що є покроковим планом для побудови такої компанії, яка може перемагати глобальних гігантів.

Чому саме ця книжка і чому саме зараз? Тому що ми віримо, що наступний Давид, який зможе конкурувати з Apple, Amazon, Uber, Airbnb та іншими, буде саме з України.

 

зареєстровані користувачі можуть завантажувати книжку частинами безкоштовно

кожний розділ містить запитання, відповіді на які дозволять вивести свою компанію на якісно новий рівень

на цій сторінці ви зможете обговорювати ваші напрацювання та відгуки з іншими активними та амбітними читачами

Адріан Сливоцький

Входить до The Thinkers 50, списку провідних світових бізнес-мислителів, а також топ-25 кращих світових бізнес-консультантів.

Один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту, автор світових бестселерів з питань стратегічного управління, партнер компанії Oliver Wyman, член Дорадчої ради LvBS.

Адріан Сливоцький є автором багатьох новаторських книг-бестселерів, таких як «Зона прибутку» (The Profit Zone), про які журнал Business Week зауважив, що «рідко-коли – якщо взагалі коли-небудь – експерти настільки майстерно аналізували стратегії керівників, що вдавалося створити уроки, на яких може навчатися будь-хто». Він опублікував багато праць, в т.ч. статті у газеті Wall Street Journal і журналі Harvard Business Review, виступав за спеціальним запрошенням на Світовому економічному форумі у Давосі, на конференції керівництва Microsoft, на форумі керівників журналу Forbes і конференції керівництва журналу Fortune.

Адріан Сливоцький. Планета стартапів

Чи є випадковим той факт, що найуспішніші стартапи походять з кількох точок на планеті? Читайте про те, як Майклу Блумбергу в Нью Йорку, а також владі Ізраїлю, Китаю та Сінгапуру вдалося створити стартап-екосистему. А також, чи можливі стартапи в соціальній сфері?

Читайте перші частини з майбутньої книжки Адріана Сливоцького про планету стартапів.

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) спеціалізується на програмах, що формуються на перетині бізнесового, філософського і гуманітарного просторів. Виходячи з унікального симбіозу бізнес-школи та католицького університету, ми проводимо навчальні програми з бізнесу в контексті загальнолюдських цінностей, активно співпрацюємо з організаціями, які цінують якість, є мислячими і прямують до успіху на ринку.

Наша місія: Україна на бізнес-карті світу.

Більш детальна інформація: lvbs.com.ua

Приєднатися до дискусії

Інші книги Адріана Сливоцького, перекладені LvBS

Завантажити Back To Top