Support Ukraine now! Learn more

Intelligent centers

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Центр бізнес-дизайну LvBS

проект, що створений для дослідження на аналізу кращих бізнес-моделей світу, які можуть стати зразком для наслідування компаніями, що відчувають потребу зміни власної бізнес-моделі. Центр створений у співавторстві з консультантом світового рівня, членом Дорадчої ради та викладачем LvBS Адріаном Сливоцьким, який двічі входив до рейтингу світових бізнес-мислителів Thinkers 50.

Центр підприємництва УКУ

це акселератор для стартапів та освітня платформа для студентів і молодих підприємців в Україні.
Місія Центру підприємництва УКУ – забезпечувати університет та бізнес-школу професійними високоякісними навчальними програмами та формувати бізнесову мережу зі світовою експертизою і міжнародними контактами, розвиваючи, навчаючи та об’єднуючи учасників стартап екосистеми з підприємцями України.

LvBS Family Business Center

є одним з наукових центрів Львівської бізнес-школи УКУ, що стежить за світовими тенденціями та пропонує актуальні рішення для українського бізнесу з його реаліями. Створений у 2012 році для того, щоб актуалізувати питання ефективного управління сімейним бізнесом і побудови наступництва у сімейних компаніях в Україні. У 2019 році Центр сімейного бізнесу LvBS провів перше дослідження сімейного бізнесу в Україні.