Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше

Інтелектуальні центри

Унікальністю Бізнес-школи УКУ є наявність інтелектуальних центрів.

Це сучасні наукові центри, що стежать за світовими тенденціями, проводять дослідження та пропонують актуальні рішення для українського бізнесу з його реаліями.

Центр бізнес-дизайну LvBS

проект, що створений для дослідження на аналізу кращих бізнес-моделей світу, які можуть стати зразком для наслідування компаніями, що відчувають потребу зміни власної бізнес-моделі. Центр створений у співавторстві з консультантом світового рівня, членом Дорадчої ради та викладачем LvBS Адріаном Сливоцьким, який двічі входив до рейтингу світових бізнес-мислителів Thinkers 50.

Центр підприємництва УКУ

це акселератор для стартапів та освітня платформа для студентів і молодих підприємців в Україні.
Місія Центру підприємництва УКУ – забезпечувати університет та бізнес-школу професійними високоякісними навчальними програмами та формувати бізнесову мережу зі світовою експертизою і міжнародними контактами, розвиваючи, навчаючи та об’єднуючи учасників стартап екосистеми з підприємцями України.

Центр лідерства УКУ

є спільним проектом Львівської бізнес-школи УКУ, Інституту лідерства та управління УКУ та Школи управління УКУ, що втілюється за партнерства та співпраці з Інститутом лідерства Ivey Business School.
Місія Центру – здійснити прорив у розробці методології та інструментів викладання курсів лідерства: у межах діяльності Центру передбачено розробку навчальних кейсів на тему лідерства та проведення дослідження феномену лідерства у сфері бізнесу, державного управління, військового та неприбуткового секторів.

Центр сімейного бізнесу LvBS

є одним з наукових центрів Львівської бізнес-школи УКУ, що стежить за світовими тенденціями та пропонує актуальні рішення для українського бізнесу з його реаліями. Створений у 2012 році для того, щоб актуалізувати питання ефективного управління сімейним бізнесом і побудови наступництва у сімейних компаніях в Україні. У 2019 році Центр сімейного бізнесу LvBS провів перше дослідження сімейного бізнесу в Україні.