Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше

Проєкти

Глобальна Україна

Проєкт «Глобальна Україна» є серією геополітичних семінарів, які організовані з метою систематичного обговорення глобального контексту, в якому відбувається розвиток України, задля ухвалення якісніших рішень – з фокусом на війну, новий світовий порядок та сценарії, світові проблеми в Україні, міжнародні та українські трансформації.

Resilient Universities

Ця збірка есеїв є спробою осмислити та дослідити феномен стійкості університетів у контексті війни. Її також можна вважати внеском у повоєнне відновлення України через окреслення концептуальних рамок для розуміння джерел та принципів стійкості інституцій та спільнот.

Insight Inside #5

«Insight Inside» – експертне видання Бізнес-школи УКУ. Зважаючи на виклики сьогодення та дбаючи про потреби наших читачів, цьогоріч «Insight Inside» вперше виходить у мультимедійному форматі. У зручному інтерфейсі разом із цікавими текстами, ви знайдете також відеоінтерв’ю й подкасти.
П’ятий випуск «Insight Inside» ми присвятили темі постковідного майбутнього.

Гаряче, актуальне, корисне! Бізнес-видання «Insight Inside» від Бізнес-школи УКУ вийшло онлайн

Бізнес-школа УКУ з добрими новинами. Вийшов четвертий номер бізнес-видання «Insight Inside» від LvBS, і він онлайн! Цей журнал присвячений моделі асиметричної конкуренції, про яку так вдало говорить Адріан Сливоцький, топовий бізнес-мислитель світу.

«Давид перемагає». Унікальний проект з Адріаном Сливоцьким

Львівська бізнес-школа УКУ спільно з Адріаном Сливоцьким запускає унікальний проект. На цій сторінці ми публікуватимемо в open source доступі нову книжку Адріана Сливоцького «Давид перемагає», що є покроковим планом для побудови такої компанії, яка може перемагати глобальних гігантів. Чому саме ця книжка і чому саме зараз? Тому що ми віримо, що наступний Давид, який зможе конкурувати з Apple, Amazon, Uber, Airbnb та іншими, буде саме з України…