Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше

Проекти

Insight Inside #5

«Insight Inside» – експертне видання Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Зважаючи на виклики сьогодення та дбаючи про потреби наших читачів, цьогоріч «Insight Inside» вперше виходить у мультимедійному форматі. У зручному інтерфейсі разом із цікавими текстами, ви знайдете також відеоінтерв’ю й подкасти.

П’ятий випуск «Insight Inside» ми присвятили темі постковідного майбутнього.

«Давид перемагає». Унікальний проект з Адріаном Сливоцьким

Львівська бізнес-школа УКУ спільно з Адріаном Сливоцьким запускає унікальний проект. На цій сторінці ми публікуватимемо в open source доступі нову книжку Адріана Сливоцького «Давид перемагає», що є покроковим планом для побудови такої компанії, яка може перемагати глобальних гігантів. Чому саме ця книжка і чому саме зараз? Тому що ми віримо, що наступний Давид, який зможе конкурувати з Apple, Amazon, Uber, Airbnb та іншими, буде саме з України…

10 років LvBS! Щасливі разом з вами

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) заснована у Львові 10 років тому Українським католицьким університетом та провідними компаніями з різних галузей. Місія Школи: Україна на бізнес-карті світу. Вона втілюється щодня з кожним нашим кроком: через навчання учасників з найрізноманітніших сфер бізнесу на чотирьох професійних програмах магістерського рівня та програмах управлінського розвитку.