CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” в партнерстві з Львівською бізнес-школою УКУ за фінансової підтримки Міністерства економічного розвитку Нідерландів запрошують представників бізнес-шкіл, акселераторів, інкубаторів та хабів долучитися 23-24 березня 2020 року до першого Crash Course у Львові. Інформаційні партнери: видання «Бізнес» та Hubs.
Друзі, у зв’язку з розвитком COVID-19 (коронавірусу) та тимчасовим обмеженням масових заходів в Україні Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» переходить в онлайн-режим.
Ми не перестаємо працювати, а робимо все для того, аби надалі проводити для вас сталі заходи.
Запланований Sustainability Crash Course для бізнес-шкіл та хабів відбудеться 23-24 березня в онлайн-форматі.
Спікери з Нідерландів та України проведуть для вас теоретичну частину, де учасники дізнаються:
Як компанії здійснюють вплив на країни?
Глобальні зміни та тренди КСВ
Яка роль дизайн-мислення у створенні інноваційних ідей?
Чому розвиток стартап-екосистеми дасть можливість інноваторам приймати більш сталі бізнес-рішення?
Як оновлена стала бізнес-модель допоможе змінювати світ?
Після завершення дводенної теоретичної частини, представники бізнес-шкіл та хабів працюватимуть з менторами над вдосконаленням своїх бізнес-ідей.
Наступні три дні курсу будуть проведені у Львові після завершення карантину. Про точну дату усі учасники будуть проінформовані на електронну скриньку.
Сьогодні КСВ — це не просто модний бізнес-тренд, а необхідна умова будь-якої організації чи компанії, яка хоче зміцнити свою репутацію та залишитися актуальною для майбутніх поколінь. Все більше світових та українських компаній переосмислюють свої бізнес-моделі:
товари та послуги стають соціально-орієнтованими, а добробут населення переважає над власними інтересами компаній.
Незважаючи на очевидну привабливість, впровадження практик КСВ досі залишається найбільшим викликом для стартапів, і малого та середнього бізнесу. Беручи до уваги глобальні виклики, такі як кліматичні зміни, надлишок пластикових відходів, а також мінливу поведінку споживачів, важливо навчати українські стартапи і МСП щодо запровадження сталого мислення у їх бізнес-моделях. І найкращий спосіб це досягти — через бізнес-школи, акселератори та хаби. Адже саме вони стимулюють стартапи, малі та середні підприємства застосовувати сталий підхід до ведення бізнесу.
З метою підвищення інноваційних можливостей та потенціалу розвитку бізнес-шкіл, інкубаторів та хабів в Україні, 23-24 березня 2020 року у Львові відбудеться перший онлайн Crash Course зі сталого мислення та корпоративної соціальної відповідальності. Це дводенний інтенсивний тренінг, спрямований на вдосконалення бізнес-моделі бізнес-шкіл та хабів, підвищення їх конкурентоспроможності та довгострокової сталості. Участь – безкоштовна.
Організатори люб’язно запрошують представників бізнес-шкіл, акселераторів, інкубаторів та хабів, які хочуть бути в курсі останніх тенденцій, вивчати новітні голландські підходи в управлінні, інновації та стійкість та інтегрувати їх у свої організації під наставництвом кращих голландських та українських експертів. КСВ — це відповідальне ведення бізнесу, тому впровадити стратегію сталого розвитку може будь-яка організація в рамках своїх можливостей.
Центральними темами курсу будуть: глобальні КСВ тенденції та нові технології, дизайн-мислення, Теорія U, стале мислення, Цілі сталого розвитку (SDG), стійкі інновації, бізнес-моделі та фінальна презентація перших кроків учасників до імплементації сталого мислення у свою діяльність.
Як стати учасником? Кожна організація може делегувати двох представників з управлінських та освітніх організацій, щоб подати ОДНУ заявку на курс Crash. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму англійською або українською мовою до 20 лютого 2020 року включно.
Організатори НЕ БУДУТЬ покривати вартість проїзду та проживання. Хоча, УКУ із задоволенням забронює перші 15 місць у гуртожитку за принципом «хто перший». Під час курсу організатори забезпечують каву-перерву та обіди.
За детальною інформацією щодо курсу звертайтеся до менеджерки проєкту Олександри Гондюл, +38 068 356 49 07, sdg@csr-ukraine.org
Спікери:
Кращі українські та голландські експерти, що спеціалізуються на інноваціях, конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу, сталості та розвитку стратегії, поділяться своїми знаннями, досвідом та думками з українськими учасниками.
Серед них:
– доктор Liesbeth Rijsdijk, директорка із зовнішніх та міжнародних питань на Бакалаврській програмі ділового адміністрування (BBA) «Глобальне управління проектами та змінами» у Віндесхеймському коледжі (WHC), старша наукова співробітниця на дослідницькій програмі «Соціальні інновації Віндесхейма» у Віндесхеймському університеті прикладних наук, Нідерланди.
– Експерти компанії Noorwind – Christiaan Maats, розробник сталих брендів і продуктів, та Sanne Mylonas, розробниця спільнот та Lean коуч.
– Марина Саприкіна, експертка з КСВ та сталого розвитку, авторка першої в Україні книги про КСВ (2012), першого онлайн-курсу з КСВ (2019), консультантка більш ніж 50 компаній в Україні