Минулого місяця завершилась навчальна програма «Resilience under duress», яка спрямована на збереження й зміцнення психічного здоров’я в колективах. Місяць інтенсивного навчання, 29 учасників, 3 спікери: як це було? Розповідаємо нижче.
Мета програми полягає у забезпеченні учасників сучасними знаннями, розумінням та практичними інструментами для розвитку послуг та системи охорони психічного здоров’я, що відповідають потребам людей, а також сприяють поліпшенню лідерських навичок та створенню оптимальних робочих умов як під час воєнного часу, так і після нього.
Чому важливо навчатись стійкості в стресових мовах?
Своїми думками поділились учасники програми.
Що чекало на учасників протягом програми?
Про що говорили та чого навчились?
Протягом навчання учасники дізнались про:
- Усвідомлення та виявлення травми на робочому місці. Стійкість.
- Психічне здоров’я в організації в кризові часи. Прогнозування помилок.
- Готовність допомагати один одному.
- Вплив особистості керівників на психологічне здоров’я працівників
- Важливість психічного здоров’я та благополуччя на робочому місці: розробка стратегії добробуту та заходів.
Викладачі програми:
Андрій Рождественський – PhD, викладач Бізнес-школи УКУ (LvBS), виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант.
Відгук про модуль Андрія:
Христина Колесник – клінічна психологиня, керівниця програми «Психічне здоров’я в організації».
«У цьому курсі ми прагнемо, щоб кожен із вас міг поглянути на себе серцем і побачити себе як людину з усіма своїми сильними сторонами та недосконалостями, зі своїми слабкостями. Бо лише так ми можемо зростати», – поділилась Христина Колесник, викладачка програми.
Відгук про модуль Христини:
Павло Блозва – CAO в компанії «SaaSJet», викладач кафедри клінічної психології УКУ.
«Завершивши цю програму, учасники дізнались, що таке: соціальний капітал, капітал ідентичності. Навчились вміло толерувати невизначеність, допомагати своїй команді/організації вибудовувати стратегії, цілі та ціннісні орієнтири в команді», – розповідає Павло Блозва, викладач програми.
Відгук про модуль Павла:
Програма розроблена Бізнес-школою УКУ, Центром Лідерства УКУ та Інститутом психічного здоров’я УКУ в межах проєкту Психічне здоров’я для України за підтримки Посольства Швейцарії в Україні та спрямована на збереження й зміцнення психічного здоров’я в колективах.
«Тішуся новими знаннями, знайомствами, напрямом росту. Навчання завершене; workbook списаний нотатками; домашні завдання, мабуть, до Нового року буду дороблювати – смакувати кожну тему і відточувати кожну теорію!Команда викладачів – як завжди, на висоті!», – поділилась Ірина Трало, учасниця програми, у соціальних мережах.
Детальніше про програму читайте на нашому сайті: https://lvbs.top/mpn