Надія Васильєва

Незалежна директорка у декількох комерційних та державних компаніях, фахівчиня з Fintech, кібербезпеки, великих даних, робототехніки, 3д та цифрової трансформації. Кандидат економічних наук, науковець у сфері цифрової економіки. Магістр міжнародного права з питань інтелектуальної власності.

Екс-заступниця генерального директора “Укроборонпрому” з цифровізації та інновацій Концерну, засновниця Інституту цифрової трансформації, експерт та євангеліст використання технологій IoT, Blockchain та штучного інтелекту у бізнесі та поза ним.

За 12 років розбудови телеком-гравця України №1 (компанії Київстар), 3 роки в галузі логістики GM Amway і 5 років на чолі чорноморського регіону Microsoft, Надія своєю експертизою та лідерством супроводжувала понад 1000 працівників.

Активістка з питань гендерної рівності та просування жінок у STEM-дисциплінах та на керівні позиції в бізнесі і державі.

Розбудовниця таких рухів як WELDI від ACC, Іnner wheel від European Woman Entrepreneurship та Women in Boards 2050.

Як співзасновниця ЕО бізнес-акселератору співпрацювала з різноманітними командами Стартапів з метою їх доведення до отримання інвестицій.