Софія Опацька

  • PhD, декан-засновниця та Голова Наглядової ради Бізнес-школи УКУ
  • Проректорка зі стратегічного розвитку Українського католицького університету
  • Член ради Європейської федерації католицьких університетів (FUCE)
  • Член Наглядової ради Promprylad.Renovation

Викладачка організаційного розвитку, підприємництва, лідерства.
Окрім викладання у Бізнес-школі УКУ, також викладає два вибіркові курси для студентів Українського католицького унверситету англійською мовою: Entrepreneurial Mindset, а також International Business and Global Markets.
Софія Опацька здобула вищу освіту у Львівському університеті ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», потім захистила кандидатську дисертацію з менеджменту та розвитку людського капіталу.
Пройшла програми підготовки керівних кадрів у the University of Michigan Business School (США), IEDC – Bled School of Management (Словенія), China Europe International Business School (CEIBS), Hong Kong University of Science and Technology (HKUST), та стажування в компанії Inno Space (Данія) та у Варшавській школі економіки (Польща).
У 2017 році була на семестровому стажуванні у Nanovic Institute for European Studies, University of Notre Dame (США). Софія Опацька є засновницею та кураторкою проекту Global Shapers у Львові, а також членом дорадчої ради центру Емаус.