Софія Опацька

Декан-засновник та Голова Наглядової Ради Бізнес-школи УКУ, проректор з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету.

Викладач організаційного розвитку,  підприємництва, лідерства

Біографічна довідка:

Софія Опацька здобула вищу освіту у Львівському університеті ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», потім захистила кандидатську дисертацію з менеджменту та розвитку людського капіталу. Пройшла програми підготовки керівних кадрів у the University of Michigan Business School (США), IEDC – Bled School of Management (Словенія), China Europe International Business School (CEIBS), Hong Kong University of Science and Technology (HKUST), та стажування в компанії Inno Space (Данія) та у Варшавській школі економіки (Польща). У 2017 році була на семестровому стажуванні у Nanovic Institute for European Studies, University of Notre Dame (США). Софія Опацька є засновником та куратором проекту Global Shapers у Львові, а також членом дорадчої ради центру Емаус.

Досвід роботи:

У 2001-2004 рр. працювала директором програм МВА Львівського інституту менеджменту. З 2004 до 2007 – директором програм MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs). У 2007 році працювала над створенням системи навчання та розвитку працівників у ПАТ «Концерн Галнафтогаз». У січні 2008 Софія Опацька стала Деканом і Засновником Бізнес-школи УКУ, яку очолювала 10 років. З 2016 року – проректор з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету та Голова Наглядової ради LvBS.