Ярослав Любінець

Голова Ради директорів компанії «SoftServe», співвласник. Закінчив факультет прикладної математики Львівського національного університету імені Івана Франка та отримав ступінь кандидата наук в галузі комп’ютерних наук. Більше 15 років працював науковим співробітником та викладачем у «Львівській Політехніці». Навчався в Києво-Могилянській бізнес школі в 2006/7 роках на Президентській МБА програмі та в Гарвардській бізнес школі в 2013 році.

 

Приєднавшись до SoftServe у 1995 році, Ярослав Любінець працював на різних інженерних, клієнтських та управлінських посадах. У 1997 році він був призначений віце-президентом з розробки програмного забезпечення. Протягом багатьох років його обов’язки включали в себе управління виробничими підрозділами, розвитком компетенцій та побудовою процесів життєвого циклу розробки програмних продуктів. Він є автором понад 20 робіт, переважно в теорії управління базами даних та інформаційних систем.

 

Ярослав Любінець про магістерську програму з управління технологіями:

“Магістерська програма з управління технологіями Львівської бізнес-школи – це відмінно розроблена навчальна програма, яка охоплює і управління бізнесом, і розвиток лідерства та краще бачення розвитку технологій. Це надійний інструментарій для фахівців з IT, що дозволяє їм перетворити свій перший успіх у досягнення у світовому бізнесі програмного забезпечення та корпоративному ІТ-світі”.