Покоління деміургів: VR/AR крізь призму психіатрії, богослов’я та ІТ

10 листопада Львівська бізнес-школа УКУ, Центр етики та технологій LvBS у партнерстві із SoftServe запрошують на відкриту дискусію про стан та перспективи технологій віртуальної/доповненої реальності «Покоління деміургів: VR/AR крізь призму психіатрії, богослов’я та ІТ».

Отримуючи можливість створювати свої віртуальні світи, ми перетворюємося на покоління деміургів – міфічних і могутніх істот, які здатні творити реальність за власним задумом. Адже технології віртуальної/доповненої реальності щораз активніше входять у наше життя. Шоломи віртуальної реальності та проекти з доповненою реальністю вже зараз допомагають навчати, лікувати, розважатися, збагачують враження туристів тощо. Яким є поточний стан VR/AR? Як ці технології можуть змінити наш звичний спосіб життя? Який вони матимуть вплив на бізнес? Очевидно, що попри інноваційність і привабливість, розвиток і використання VR/AR є також і викликом. Наскільки популярними і доступними стануть ці технології для масового споживача? Яку еволюцію пройдуть VR/AR пристрої та контент? Чи зможемо ми уникнути небезпеки тотальної втечі людства у віртуальний світ? Як це вплине на наші стосунки? Відповідь на ці та інші запитання шукатимемо під час дискусії, учасники якої проаналізують феномен VR/AR з погляду ІТ, богослов’я та психіатрії.

Учасники дискусії:

Олександр Фільц, психотерапевт, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри психіатрії та психотерапії факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького
Василь Милько, директор R&D департаменту компанії SoftServe
Назарій Газдун, технічний директор AR стартапу
о. Василь Білаш, голова комісії УГКЦ у справах мирян, магістр комп’ютерних систем та мереж

Коли: 10 листопада
Де: Центр ім. Митрополита Андрея Шептицького, великий конференц-зал (цоколь)

Зареєструватись

Розклад заходу:

16:45-17:30 – showroom: демонстрація та тестування пристроїв та програм VR/AR (SoftServe)
17:30-19:30 – дискусія

Під час демонстрації учасники зможуть зануритися у світ віртуальної реальності та ознайомитися з технологіями доповненої реальності.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Контактна особа: Володимир Хіцяк, 0504301515, vkhitsyak@lvbs.com.ua.

Довідка. Проект «Етика і Технології» є ініціативою Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) для дослідження впливу технологій на суспільство та людину, популяризації етичних аспектів технологічного розвитку. Ціллю проекту є започаткувати платформу для комунікації між технологічним бізнесом, суспільством, науковими та дослідницькими інституціями. Проект реалізовується за підтримки Благодійного фонду «Повір у себе» – неприбуткової організації, заснованої Віктором та Іриною Іванчиками. Партнер проекту – Міжнародний інститут етики і проблем сучасності УКУ.