Адвокація антикорупційної реформи: що зроблено та що потрібно робити далі?

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує громадськість 14 лютого на зустріч з Віталієм Шабуніним, головою Центру Протидії Корупції на тему «Адвокація антикорупційної реформи: що зроблено та що потрібно робити далі?».


Віталій Шабунін є викладачем Антикорупційної школи LvBS, у Львові він проведе зустріч з громадськістю спільно з випускниками другого набору Антикорупційної школи», говоритимемо про майбутнє антикорупційної реформи в Україні. Під час навчання на другій Антикорупційній школі LvBS учасники обрали проблемні сфери у боротьбі з корупцією (медицина, судова реформа, комунальні підприємства та політичні фінанси) і напрацювали перелік рекомендацій для зниження рівня корупції у цих сферах. На зустрічі з Віталієм Шабуніним буде представлено ці напрацювання.

Час зустрічі: 18:00-20:00, середа, 14 лютого
Місце проведення: Центр Шептицького, Великий конференц-зал (цокольний поверх); вул. Стрийська, 29

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/QZRVG7
Контактна особа: Володимир Набоков, vnabokov@lvbs.com.ua, 093 705 65 96.

Антикорупційна школа підготовлена за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid) в межах проекту «Просування реформ в регіони», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і «Європейською правдою».