Антикорупційна реформа: здобутки, провали, плани [Одеса]

 

Час поговорити про реформу та побачити море! Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує у суботу, 20 січня, на зустріч з Віталієм Шабуніним, головою Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро України (2015), головою Центру Протидії Корупції, на тему «Антикорупційна реформа: здобутки, провали, плани» в Одесі.

Пропонуємо зустрітися та привернути увагу громадськості до питань впровадження антикорупційної реформи, створення її основних органів, а також поспілкуватись із випускниками Антикорупційної школи LvBS та обмінятись корисним досвідом.

Під час навчання на другій Антикорупційній школі учасники обрали одну з проблемних сфер у боротьбі з корупцією (медицина, cудова реформа, комунальні підприємства та політичні фінанси) і напрацювали перелік рекомендацій для зниження рівня корупції у цих сферах. На зустрічі з Віталієм Шабуніним буде представлено ці напрацювання.

Час зустрічі: 17:00-20:00, субота, 20 січня
Місце проведення: Impact Hub Odessa; вул. Грецька, 1а

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/AdeM2B. Контактна особа: Володимир Набоков, vnabokov@lvbs.com.ua, 093 705 65 96.

Антикорупційна школа підготовлена за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid) в межах проекту «Просування реформ в регіони», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і «Європейською правдою».