Арт-бізнес: як це працює. [Київ]

20 грудня 2018 року Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на унікальну подію для українського бізнес-середовища – лекцію Олени Грабб, магістра ведення бізнесу у сфері мистецтв Інституту Sotheby’s,  «Арт-бізнес: як це працює. Київ»

Окрім традиційних активів (акції, облігації, валюта) все більшої популярності набувають альтернативні: твори мистецтва, колекційні вина, ювелірні вироби та ін. Інвестиційна спроможність таких активів у світі – 1 мільярд доларів США на рік. І хоча в Україні такі способи накопичення активів ще не дуже популярні, закордонні колекціонери розуміють: мистецтво – це не тільки вираження власної індивідуальності, це – бізнес, що приносить колосальні прибутки.

Чи готовий український ринок розвиватися у напрямку арт-бізнес? Що таке wealth management та чому варто вкладати не лише в нерухомість? На ці та інші запитання відповість Олена Грабб, магістр ведення бізнесу у сфері мистецтв Sotheby’s Institute of Art (Лондон), магістр міжнародного права університету Едінбурга, має понад 15 років юридичної та бізнес практики у міжнародних компаніях, співзасновниця видавництва «Magenta Art Books».

Усі дані у лекції будуть підтверджені графіками, цифрами, кейс-стаді. Як і кожен вид бізнесу, арт-бізнес має чітку аналітику прибутків та інвестиційних можливостей і ми пропонуємо вам про це дізнатися детальніше.

Коли: 20 грудня 2018 року, реєстрація о 19:00

Де: Київський центр УКУ, вул. Івана Мазепи, 10A, Київ

Вартість участі: 400 грн

[register-button token=’fb015640-3015-4a4a-9705-f5b804d19fc2′ title=’Купити квиток’]

Контактна особа: Світлана Кирильчук, skyrylchuk@lvbs.com.ua  +38067 76 00 779.

Довідка. Заснований аукціонним домом Sotheby’s в 1969 році, Sotheby’s Institute of Art є лідером в освіті у галузі мистецтва та об’єктного навчання. Маючи університетські кампуси у культурних столицях світу (Лондон, Нью-Йорк та Лос-Анджелес) Інститут Сотбі пропонує магістерські програми у сфері мистецтва, що сьогодні стали актуальними більше, ніж коли-небудь. Сучасний світ мистецтва постійно шукає людей з глибоким розумінням, мистецтвознавчою наукою та діловою сприйнятливістю у галузі на перетині мистецтва і торгівлі.