Big Day: UCU Business School Graduation 2024!

Відважні втілювати мрії! 2 роки тому, коли країна була на першому році широкомасштабної війни, вони відважилися вступити до Бізнес-школи УКУ на дворічні магістерські програми. 

І цьогоріч, 22 червня, близько 110 магістрів доєднаються до випускних урочистостей Бізнес-школи та УКУ! Це випускники програм Key Executive MBA, MSc in Technology Management, MSc in Innovations and Entrepreneurship, MSc in Marketing Management та останній випуск MA in Human Resources and Organization Development. Попри всі виклики та невизначеності, вони успішно навчалися впродовж двох років, захищали свої дипломні проєкти та доєднуються до Спільноти Alumni.

Ми щиро хочемо розділити радість у цей важливий для випускників момент вручення дипломів. Вдячні кожному за те, що всередині вас палає вогонь мужності, готовності змінювати себе, свій бізнес і нашу Україну!

22 червня на випускних урочистостях вас чекає Святкова літургія, урочиста церемонія вручення дипломів, привітання від поважних спікерів та посвята в Спільноту Alumni Бізнес-школи УКУ!

Деталі щодо програми та розклад ми повідомимо згодом

До зустрічі на врученні дипломів!