«Бути собою»: закрита зустріч з владикою Борисом Ґудзяком у Львові

Бути собою ніколи не було легко, ще важче здійснювати своє покликання в часи непевності,
які ми переживаємо тепер
Патріарх Української Греко-Католицької Церкви
Святослав (Шевчук)

У пятницю, 23 червня, у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбудеться закрита зустріч для управлінців на тему «Бути собою» з владикою Борисом Ґудзяком.

З Президентом УКУ, єпископом Паризької єпархії УГКЦ у форматі business talk поговоримо про управлінський досвід крізь призму життя і служіння Патріарха Йосифа Сліпого.

«Важливу роль у моєму сприйнятті України відіграв Патріарх Йосиф Сліпий. Ми познайомилися, коли мені було 7 років. Тоді Патріарх прилітав до США і мене обрали «хлопчиком, який зустрічатиме Йосифа Сліпого на летовищі». Я був у гуцульському кептарику і добре розмовляв українською. Сьогодні можу говорити, що ця зустріч, власне, була початком моєї переорієнтації на Україну», – згадує свою першу зустріч з Патріархом владика Борис Ґудзяк.

У своєму посланні з нагоди 125-річчя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук) пише:

  • «Сьогодні, коли ми часто чуємо про те, що живемо «плинні часи» чи навіть у «добу постправди», коли все навколо постійно змінюється, нема нічого тривкого й надійного, істини не існує, є лише «точки зору», має рацію той, у кого влада і гроші, а популярність можна здобути дешевими гаслами й обіцянками, − запрошення Йосифа Сліпого до автентичності, до «буття собою» знову набуває неабиякого значення.
  • Бути собою ніколи не було легко, ще важче здійснювати своє покликання в часи непевності, які ми переживаємо тепер. На перший погляд, набагато легше і комфортніше пристосуватися до змін, прилаштуватися до зовнішніх обставини, відмовитися від визнання абсолютної Правди…
  • Але горе людині, яка перестає бути собою, яка втрачає себе. Життя патріарха Йосифа, воскресіння з катакомб нашої Церкви та її подальший динамічний розвиток свідчать, що лише той долає непостійність і плинність історії, хто постійно у своєму осерді залишається тим, ким сотворив його Господь. Цей шлях, хоч важкий та тернистий, є можливим і приносить людині велике внутрішнє задоволення та радість саме тому, що вона виконує свій християнський обов’язок та волю Божу і тільки так може бути собою. Тому в цей ювілейний рік нашого патріарха Йосифа заохочуємо всіх замислитися, ким ми є та яким є наше завдання в цьому земному паломництві до вічності, у нашій сьогоднішній мандрівці «крізь терни до зірок».

На зустрічі з владикою Борисом поговоримо про те:

– як суспільство маємо перейти від пошуку окремих лідерів до колективного лідерства; «якщо кожен з нас зросте на кілька міліметрів, ціла країна зросте»;
– що завжди можна почати спочатку, навіть в 71 рік;
– формулу Йосифа Сліпого: довіра – команда – лояльність – наступництво.

Модератори зустрічі:
Софія Опацька
, проректор УКУ, декан-засновник LvBS
Олег Турій, проректор УКУ, історик

Час: 23 червня
Місце: Львів, вул. Козельницька, 2а
Контактна особа: Гнат Рущишин, rushchyshyn@gmail.com, +38 067 673 18 76

Просимо звернути вашу увагу: захід є закритим, участь у цьому дійсна тільки за умови підтвердження вашої реєстрації організаторами. кількість місць обмежена.

Довідка: Владика Борис Ґудзяк – єпископ єпархії св. Володимира Великого в Парижі для українців греко-католиків Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Швейцарії, Президент Українського католицького університету.

Використано фото Максима Баландюха