Час інтегруватися! LvBS – партнер Українського автомобільного форуму

31 жовтня у Львові відбудеться Український автомобільний форум, масштабна подія, на яку зберуться представники автомобілебудівної галузі. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) буде партнером заходу і запрошує долучитися до участі в Форумі.

Захід відбудеться у співробітництві з «УкрАвтопромом», Асоціацією автовиробників України, та матиме за мету пришвидшити інтеграцію України в європейську мережу постачальників автомобілебудівної галузі.

Великі інвестиції усе частіше заходять в Україну, проте не завжди про них знає широке коло бізнесу. Найбільші світові виробники автомобільних компонентів на чолі з Німеччиною, Японією й Північною Америкою відкривають виробничі майданчики, здебільшого, на Західній Україні, для обслуговування своїх глобальних OЕМ-клієнтів, чиї автомобілебудівні заводи розташовані по той бік кордону з ЄС. Це дозволяє їм використовувати конкурентне середовище зарплат в Україні, кваліфіковану робочу силу й логістичні переваги близькості до ЄС, з яким Україна має режим вільної торгівлі. Українські виробники легкових автомобілів, автобусів і вантажівок пильно спостерігають за поступовим підйомом економіки, чекаючи позитивного впливу на обсяг продажів автомобілів і підвищення попиту.

Український автомобільний форум створить унікальну платформу, де можна почути й побачити всіх ключових учасників цієї галузі, зокрема:

  • Чиновників національного та місцевого рівнів, які представлять стратегії підтримки й стимулювання інвестицій у зростання автомобільного сектору України.
  • Керівників регіональних і національних відділень найбільших світових та українських виробників автокомпонентів, які розширюють свої виробничі потужності в Україні для обслуговування OЕМ-клієнтів у сусідніх країнах ЄС.
  • Менеджмент провідних українських автомобілебудівників, які розкажуть про стратегії розвитку своїх компаній, у тому числі про плани нарощування виробництва й розширення модельної лінійки, а також обговорять, що потрібно для сприяння реалізації цих намірів.
  • Директорів із закупівель найбільших світових автовиробників, відповідальних за вибір постачальників у регіоні, які обговорять можливості розширення своїх програм із залучення підрядників в Україні та поділяться важливим досвідом.

По детальнішу інформацію зверніться до:

Стівена Батлера, керуючого партнера (зміст програм, склад груп спікерів і розвиток бiзнесу, партнерська взаємодія з корпоративними спонсорами, реєстрація делегатів та інформаційні запити): + 44 (0) 20 8979 6978; stephen.butler@strategy-council.com.

Ольги Стефанцової, директора з маркетингу (співпраця з засобами масової інформації, галузевими асоціаціями та акредитація преси); +38 (068) 2597926; olga.stefantsova@strategy-council.com.

Докладніше про подію