«Думай глобально, дій локально»: LvBS стала партнером TEDxLviv

Львівська бізнес-школа УКУ стала партнером вийняткової конференції TEDxLviv, яка відбудеться 4 березня на «Арені Львів». Тема цьогорічної події: «Думай глобально, дій локально», що сфокусована на різноманітності жителів Львова, відтак тут будуть представлені всі сфери життя: музика, театр, прикладні, природничі, суспільні науки й IT.

Що таке TEDx?

Конференція TED славиться своїми лекціями (TED Talks), які охоплюють технології, розваги, дизайн, природничі науки, мистецтво, освіту, культуру, бізнес, глобальні проблеми та сталий розвиток — широкі сфери тем, що разом формують наше майбутнє.

В захопленні ідеями вартими поширення, TED створив програму TEDx. TEDx – це локальна незалежна конференція, що збирає людей разом, задля поширення нових прогресивних думок, це світова спільнота, яка вірить у те, що ідеї можуть змінювати світ.

Про що TEDxLviv?

Тема конференції — «Думай глобально, дій локально». організатори хочуть показати, що Львів може створювати нові творчі тенденції та розвивати різні сфери життя, а не просто слідувати глобальним трендам. Головна мета — показати, як «маленька» людина може змінити увесь світ. Адже Львів є столицею інновацій в Україні. Тут є найбільш інноваційні університети, підприємства та сильні start-up спільноти.

Докладніше про конференцію, її спікерів та реєстрацію ви можете дізнатися за посиланням: http://tedxlviv.com.ua/#promo