Джефф Кабілі «Nonverbal Communication: The Power of Body Language and Voice» [Offline подія]

Як провести презентацію або короткий виступ ефективно, переконливо та захоплююче? Як покращити вплив свого повідомлення, незалежно від того, чи шукаєте інвесторів для стартапу, чи презентуєте ідею, продукт або послугу?
Бізнес-школа УКУ спільно з Центром підприємництва запрошують вас на майстер-клас «Nonverbal Communication: The Power of Body Language and Voice» з Джеффом Кабілі вже 14 травня! Партнер події – компанія Sigma Software

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу

Під час заходу дізнаємося:

  • поняття невербальної комунікації, як та де використовувати;
  • «як це сказати», а не «що сказати»;
  • різноманітні техніки вираження, включаючи жести, рухи тіла, положення та пози, голос, підтримку зорового контакту та використання тиші, з наголосом на узгодженості між вербальним і невербальним спілкуванням;
  • як використовувати невербальну комунікацію, як інструмент для впливу на інших у складних ситуаціях (наприклад, читання лекції групі, що не має постійних зв’язків) і для оптимізації впливу вашого повідомлення в стресових умовах (таких як співбесіда та ділові переговори)

Дата та час: 14 травня 2024 о 18:00
Місце проведення: ​​Львів, Стрийська 29А, Центр Шептицького, 002 аудиторія
Мова: англійська
Вартість: 500 грн 

 

Наш спікер:

Джефф Кабілі є фахівцем з ефективної невербальної комунікації (мова тіла та голосу) та мистецтва презентації, колишній директор із розвитку бізнесу Стенфордської вищої школи бізнесу. Він викладає навички ефективної невербальної комунікації в Stanford Continuing Studies, проводить семінари в корпораціях та університетах. Є наставником у кількох інкубаторах, де допомагає підприємцям підвищити ефективність презентацій. Джефф також допомагає стартапам відшліфувати свої 4-хвилинні презентації, щоб збільшити їхні шанси залучити кошти від венчурних капіталістів. Має ступінь магістра з хімічної інженерії в Національному політехнічному інституті Гренобля, Франція, і ступінь МВА в Wharton Graduate School (Університет Пенсільванії).

 

CfE Accelerator – це акселератор для українських стартапів, місією якого є розвивати стартап-культуру в Україні та підвищувати конкурентність українських стартапів у глобальній стартап-екосистемі.
Бізнес-школа УКУ — це про бізнес завтра, про цінності та етику в підприємливому середовищі, про людські таланти та зростання людей у компаніях.