Дискусія «Філософія Mittelstand: інновації, якість та цінності для сімейних компаній в Україні»

Які німецькі компанії називають терміном Mittelstand, чому такий бізнес є менш вразливими до економічних криз і як українські підприємці можуть перейняти досвід Німеччини? Центр сімейного бізнесу LvBS запрошує на дискусію «Філософія Mittelstand: інновації, якість та цінності для сімейних компаній в Україні», що відбудеться 16 квітня 2019 року у Києві.

Компанії Mittelstand  – так німецькою називаються малі та середні підприємства – становлять основу німецької економіки. Мова про близько 3 млн. компаній, що створюють робочі місця для майже 60% німців і дають більше 50% прибутку країни. Однак, справа не лише в цифрах, адже Mittelstand – це, перш за все, сімейний бізнес, орієнтований, водночас, на збереження традицій, постійне вдосконалення, якість, технології та інноваційність. Багато німецьких компаній залишаються успішними впродовж поколінь, чи навіть століть. Та чи можливо втілити цей феномен в Україні? Якою має бути регуляторна політика держави? Про що подбати власникам бізнесу? Чи зможуть сімейні компанії в Україні, успішні сьогодні, залишатись такими ж у наступних поколіннях?

Запрошуємо обговорити це у колі провідних українських та міжнародних фахівців.  Серед учасників дискусії:

Bernard Fabian (EDHEC Business School, Франція),

Niclas Rüffer (GIZ, Німеччина – Україна),

Михайло Винницький (LvBS, Україна),

– Дмитро Яблоновський, заступник виконавчого директора Центру економічної стратегії,

– представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, власники успішних сімейних компаній.

Для кого? Для власників, спадкоємців, топ-менеджерів сімейних компаній, фахівців у сфері економіки, економічної політики.

Подія відбувається за підтримки фонду Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Час: вівторок, 16 квітня, 18:30-20:30

Місце: Конференц-зал БЦ «АСТАРТА», м. Київ, Вул. Ярославська 58, перший поверх.

Мова зустрічі: українська та англійська (з синхронним перекладом)

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’5ca33962-3b2c6500-aecd-3011eb384ecb’ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: Соломія Саврук, ssavruk@lvbs.com.ua +38(050)2891210

Довідка: Центр сімейного бізнесу LvBS свторений для того, аби актуалізувати питання ефективного управління сімейним бізнесом і побудови наступництва у сімейних компаніях в Україні. Центр сімейного бізнесу LvSB є одним з наукових центрів Львівської бізнес-школи УКУ, що стежить за світовими тенденціями та пропонує актуальні рішення для українського бізнесу з його реаліями.