Навчальна програма “Фінансовий менеджмент для власників малого бізнесу” [Львів]

24-25 вересня 2020 року Львівська бізнес-школа (LvBS) запрошує підприємців та власників малого бізнесу на дводенну навчальну програму “Фінансовий менеджмент для власників малого бізнесу”.

Створена досвідченими експертами, ця програма надасть вам чітке розуміння фінансової інфраструктури для невеликих компаній, вивчення варіантів фінансування бізнесу, визначення фінансових перешкод для зростання і розуміння фінансового та управлінського обліку. Учасники матимуть унікальну можливість розглянути кейси бізнес-планів, проаналізувати “точку беззбитковості” і зрозуміти, які існують методи оцінювання вартості бізнесу. Отримані на курсі знання сприятимуть уникненню поширених фінансових помилок у своїй справі. Окрім цього, ви матимете можливість створити впевнену основу для досягнення стійкого успіху на усіх стадіях життєвого циклу компанії.

Викладачі:

Ірина Купецька – фінансовий директор PL Vision. З 2016 по 2019 – фінансовий директор LvBS.  Успішний досвід роботи менеджером з активного продажу, головним бухгалтером та більше 8 років операційним директором. Спеціалізується на написанні бізнес-планів, бюджетуванні, запуску новостворених підприємств, організації бізнес-процесів та підвищенні ефективності діяльності підприємств. Отримала Диплом з міжнародної фінансової звітності АССА DipIFR (міжнародна професійна асоціація сертифікованих  присяжних  бухгалтерів),  та Диплом CIMA «Управління ефективністю бізнесу» (Міжнародна асоціація спеціалістів з управлінського обліку Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії).

Любомир Тарновський – викладач магістерських програм та програм управлінського розвитку LvBS. Викладає курси “Основи обліку та звітності”, “Бюджетування”, “Управління інвестиціями”, “Управління витратами” та інші. В 2007-2009 працював в інвестиційному департаменті ІП «Універсальна інвестиційна група», в 2009-2010 – в департаменті корпоративних фінансів та зв’язків з інвесторами ПАТ «Концерн Галнафтогаз». З 2018 року – проректор із адміністративних та фінансових питань Українського католицького університету, до цього впродовж восьми років працював фінансовим директором УКУ. У 2012 році виконував обов’язки операційного директора Української католицької освітньої фундації в Чикаго, США. Займається консалтингом з питань фінансів. 

Дата та місце проведення: 24-25 вересня 2020, Львів.

Тривалість курсу: 2 дні (навчання відбувається з 10:00 до 17:30 год).

Теми, які учасники пропрацюють під час навчання:

  • Бізнес-план;
  • Бюджетування та показники ефективності;
  • Фінансова звітність;
  • “Точка беззбитковості”, управління витратами;
  • Операційний менеджмент;
  • Вартість грошей в часі та оцінка інвестиційних проектів;
  • Ціноутворення;
  • Методи оцінювання вартості бізнесу.

Вартість участі: 5200 грн (без ПДВ).

[register-button token=’5f68a272-83fb4c6c-7277-433bd81158d9′ title=’Зареєструватись’]