Форум «Бізнес XXI століття: зміни, тренди та виклики!»

У суботу, 25 листопада, у Львові відбудеться форум для власників та керівників компаній «Бізнес XXI століття: зміни, тренди та виклики». Упродовж одного дня перед Вами виступатимуть провідні спеціалісти у ключових галузях бізнесу, новітніх технологій та політики.

Це унікальний захід для сучасних лідерів, який дозволить:
• зрозуміти, як розвивається бізнес за умов діджиталізації
• оцінити роль інновацій та можливості їх запровадження у власній компанії
• спрогнозувати майбутні тренди та зміни у бізнес-процесах, які вони спричиняють

Спікерами Форуму будуть: Новіков Ігор, Кабузенко Ігор, Смола Лідія, Найман Ерік, Длігач Андрій, Кудренко Олег.

Час проведення: 25 листопада, 12:00-18:00
Місце: Центр Митрополита Андрея Шептицького, велика зала, вул. Козельницька, 2а

Вартість участі у події 1000 грн (каво-перерви та обід включено). Зареєструватися на захід. Для Членів West Ukrainian Business Club та для випускників LvBS: магістерських програм та програм «Ефективне управління малим бізнесом» і «Менеджмент для лідерів» участь є безкоштовною, попередня реєстрація є обов’язкова. Додаткова інформація за телефоном: 067 866 71 13.
Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право відхилити заявку на участь в форумі без пояснення причин.

Організатор: спільнота власників та перших осіб бізнесу WestUkrainianBusinessClub. Партнер: Lviv Business School (LvBS).

WEST UKRAINIAN BUSINESS CLUB – Західно український бізнес Клуб – створений для підвищення якості та рентабельності своїх підприємств за рахунок обміну досвідом та особистісного росту. Клуб дає чудову можливість зустрітись з однодумцями для обміну ідеями, а також знайти нових друзів.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спеціалізується на програмах, що формуються на перетині бізнесового, філософського і гуманітарного просторів. Ми проводимо навчальні програми з бізнесу в контексті загальнолюдських цінностей, активно співпрацюємо з організаціями, які цінують якість, є мислячими і прямують до успіху на ринку. Наша візія: Україна на бізнес-карті світу!