Хакатон «УКУ – технологічний університет. Як цього досягти?»

12 жовтня Центр бізнес-дизайну Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) запрошує на хакатон, під час якого шукатимемо рішення, як зробити Український католицький університет найбільш цифровим університетом. Учасники, що запрезентують свої проекти, будуть запрошені на закриту лекцію провідного бізнес-футуролога світу Адріана Сливоцького.

Адріан Сливоцький (член Дорадчої ради LvBS, входив до Thinkers50, списку провідних світових бізнес-мислителів, а також топ-25 найкращих світових бізнес-консультантів, партнер компанії Oliver Wyman, один із найбільших фундаторів УКУ) видав книгу «Давид перемагає: дисципліна неспівмірної перемоги», яка є у вільному доступі на сайті, де він акцентує на можливостях та перевагах малих команд у конкуренції з великими компаніями. Це видання здійснене вперше українською мовою саме для того, щоб українські компанії та організації могли ефективно конкурувати в глобальній перспективі.

У конкуренції з великими університетами, УКУ має очевидні переваги: високі рейтинги вступників та гнучкість до змін. Як зазначив Адріан Сливоцький, швидко розвиватися, мислити нестандартно, динамічно реагувати на запити клієнта – одні з ключових факторів успіху в асиметричній конкуренції. Всі сучасні компанії використовують різноманітні технології, щоб бути ефективнішими. Таке ж завдання стоїть перед УКУ.

Отож, студенти, викладачі, працівники та випускники УКУ візьмуть участь у хакатоні «УКУ – технологічний університет: як цього досягти?» з метою пошуку рішень, що зроблять процес вступу, навчання і роботи зручнішим та ефективнішим.

Максимальна кількість учасників у команді – 6 осіб. До команди можна залучати по одній людині, яка ніколи не була у спільноті УКУ. Це принесе свіжі ідеї та цінне бачення клієнтів ззовні.

Реєстрація команд триває до 5 жовтня включно.

12 жовтня, безпосередньо в день проведення хакатону, учасників супроводжуватимуть досвідчені ментори, що допоможуть знайти відповіді на запитання з різних сфер та напрямків. Список менторів буде оприлюднено додатково.

Переможці хакатону отримають грошовий приз, а також можливість доопрацювати ідею та втілити її разом з менторами та адміністрацією університету. Крім того, кожна команда, що презентує свої проекти, буде запрошена на закриту лекцію Адріана Сливоцького, що відбудеться 22 жовтня у Львові у Центрі Шептицького.

Контактна особа: Соломія Саврук ssavruk@lvbs.com.ua, +380 50 289 1210

*Довідка: Центр бізнес-дизайну LvBS – проект, що створений для дослідження на аналізу кращих бізнес-моделей світу, які можуть стати зразком для наслідування компаніями, що відчувають потребу зміни власної бізнес-моделі. Центр створений у співавторстві з консультантом світового рівня, членом Дорадчої ради та викладачем LvBS Адріаном Сливоцьким, який  двічі входив до рейтингу світових бізнес-мислителів Thinkers 50. Консультує компанії зі списку Fortune Global 500 та навчає топ-менеджмент таких лідерів ринку, як Nike, Hyundai, Microsoft, Samsung, IBM, Boeing, Renault, Bank of America, GM, Walmart, 3M, Johnson & Johnson, Dow Jones, GE, Federal Express та ін. Опублікував багато праць, зокрема у Wall Street Journal, Harvard Business Review. Автор новаторських книг-бестселерів «Зона прибутку», «Мистецтво творення попиту», «Прорив», що були перекладені Львівською бізнес-школою УКУ.