HR Friday: Адаптація ветеранів та інклюзія в сучасних умовах бізнесу

Бізнес-школа УКУ запрошує вас на ще одну зустріч у межах проекту HR Friday. У світлі поточних глобальних подій, серед яких війна в Україні займає центральне місце, питання адаптації та інклюзії ветеранів на робочих місцях набуває особливої актуальності та важливості. Вони повертаються додому, приносячи з собою досвід, вміння та потенціал, але одночасно стикаються з рядом викликів, пов’язаних з процесом відновлення та інтеграції в цивільне життя. У рамках нашої дискусії «HR Friday: Адаптація ветеранів та інклюзія в сучасних умовах бізнесу» ми дослідимо ключові аспекти цього питання та розглянемо стратегії, які можуть допомогти організаціям створити сприятливе середовище для успішної адаптації та інтеграції ветеранів на робочих місцях.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу уляна кульчицька hr навчання hr hr менеджмент в айті hr в іт hr менеджмент hr менеджер навчання навчання hr менеджерів курси hr україна курси hr львів відгуки курси hr у львові курси hr it курси hr менеджера курс hr в it курси hr львів курси hr директор human resources management human resource management degree human resources programs ms in human resource management strategic human resource management human resource management courses masters in hr human resources masters degree hrm management organization devepolment

Спікери:
Івашина Мар’яна – керівниця HR-функції, сертифікована бізнес-тренерка, менторка, експертка з командоутворення, бізнес–консультантка, керівниця T&D Галичфарм, менеджер проектів ARTERIUM, Голова громадської ради при Управлінні персоналом Львівської міської ради, співзасновниця та Голова Асоціації директорів з персоналу Львова.

Павло Коваль – ветеран російсько-української війни, керівник Офісу у справах ветеранів та їх родин. Працював координатором проєктів «Мобільна робота з молоддю в Україні» БФ «Карітас», де налагоджував співпрацю з партнерськими організаціями. Був координатором волонтерів БО «Будуємо Україну разом», координатором у соціальному відділі «Львівської освітньої фундації» та регіональним керівником «Університету третього віку Протон». У березні 2022 року доєднався до лав 125-ї окремої бригади Територіальної оборони Збройних сил України. Після поранення, був звільнений зі служби за станом здоровʼя.

Андрій Жолоб – лікар ортопед-травматолог, військовий лікар, командир медроти 46 ОАЕМБР (2022-2024), радіоведучий, вокаліст/гітарист панк-рок групи «Бетон».

Модераторка події: Христина Дольна, операційна директорка Бізнес-школи УКУ, викладачка Центру Лідерства УКУ.

Для кого ця подія буде корисна: 

  • керівники напрямків HR;
  • менеджери з персоналу;
  • фахівці з персоналу, відповідальні за напрямок реінтеграції ветеранів

Під час заходу дізнаємося: 

  • аналітику ринку з питань впровадження програм для мобілізованих працівників та ветеранів і ветеранок
  • адаптаціу ветеранів та ветеранок
  • програми інтеграції
  • інклюзію в сучасних умовах бізнесу 

Дата та час: 10 травня 2024 о 18:00
Місце проведення: Паркова авд, Центр Шептицького УКУ, вул. Стрийська 29А, м. Львів АБО онлайн
Вартість: 500 грн (для випускників та учасників магістерської програми MAHROD та HRM діє знижка у розмірі 50%)