HR Friday: «Agile як підхід до формування сучасних організацій»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 26 січня на HR Friday у Львові: «Agile як підхід до формування сучасних організацій» з професійним Agile-тренером та фасилітатором Євгеном Лабунським.

Світ розвивається дуже стрімко, і організації просто повинні буди здатні на швидку адаптацію до нових умов. Ми маємо відчувати ринок, користувачів, маємо бути відкриті до нового та чути зворотній зв’язок. «Agile-підходи передбачають величезну кількість інструментів, мета яких – надати бізнесу переваги та гнучкість. Саме про такі інструменти ми й поговоримо», каже Євген Лабунський.

Дата та час:  26 січня о 18:30
Місце: Центр митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29, «Паркова» авд.
Для кого:

  • фахівців у сфері HR, які перебувають на старті своєї кар’єри і прагнуть розвивати власні компетенції;
  • досвідчених менеджерів та директорів з управління персоналом;
  • власників компаній, які хочуть краще зрозуміти місце HR-функції у бізнесі.

Вартість участі у події – 250 грн.

Кількість місць обмежена. Для учасниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна. Контактна особа: Христина Дольна, kdolna@lvbs.com.ua, (098) 350 35 56.

Нагадуємо, що до кінця року ви можете придбати сертифікат на відвідування трьох будь-який HR-подій впродовж року за святковою ціною – 650 грн.

Євген Лабунський: коуч, Agile-тренер, сертифікований Scrum Master та Product Owner, SAFe Agilist та LeSS Practitioner. Євген має 10-річний досвід роботи в ІТ-індустрії (аутсорсинг та внутрішній розвиток), 8 років в Agile Environment. Він працював з клієнтами з ринку США, ЄС та Азії, успішно завершив понад 30 різних проектів. Останніми часом Євген сфокусувався на великих перетвореннях за допомогою Agile-методології, як для ІТ-компаній та компаній, які не є в ІТ-галузі. Наразі Євген допомагає таким компаніям як: BNP Paribas Bank (українська філія) та PUBM (місцевий UA банк) з впровадженням Agile-методології, проводить коучинг команд та топ-менеджерів.
Євген  професійний тренер та фасилітатор. Лише продовж цього року він провів навчання в межах  програми Lean& Agile для понад 500 осіб в Україні, Білорусі та Грузії. Євген має сильне технічне підґрунтя (Microsoft.NET). Співзасновник та співвласник тренерської компанії Scrum Ukraine, яка орієнтована на стратегічні організаційні зміни. Активний учасник Української Agile-спільноти, спікер на конференціях та Agile-промоутер.