HR Friday. Лекція «Модель компетенції, базована на цінностях. Як будувати по-іншому?»

Бізнес-школа УКУ запрошує вас на ще одну подію в межах HR Friday – «Модель компетенції, базована на цінностях. Як будувати по-іншому?». На цій події разом з Уляною Кульчицькою ми розглянемо підхід до розробки моделі компетенцій, який ґрунтується на цінностях та виростає із задоволенням потреб від низу до верху, не обмежуючись лише вказівками від керівництва.

Модель компетенцій, спрямована на цінності та заснована на участі всіх рівнів співробітників, є ключем до ефективного управління персоналом. На цьому заході ви дізнаєтеся, як впровадження цього підходу може покращити розвиток команди та зробити ваш бізнес більш конкурентоспроможним.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу уляна кульчицька hr навчання hr hr менеджмент в айті hr в іт hr менеджмент hr менеджер навчання навчання hr менеджерів курси hr україна курси hr львів відгуки курси hr у львові курси hr it курси hr менеджера курс hr в it курси hr львів курси hr директор human resources management human resource management degree human resources programs ms in human resource management strategic human resource management human resource management courses masters in hr human resources masters degree hrm management organization devepolment

Спікерка:
Уляна Кульчицька – HR-директорка Українського католицького університету, член наглядової ради громадських організацій: Пласт, Будуємо Україну разом, Українська освітня платформа. Має 20+ років досвіду в сфері управління персоналом, в тому числі в міжнародних компаніях – Metro Cash and Carry, Tyco Electronics, Nestle (Світоч) на посадах керівника відділу HR, директора з персоналу. Випускниця програми MA in HR UCU Business School та програми MBA Ivey Business School (Канада)

Ця подія буде корисна: 

  • Бізнес-лідерам, які прагнуть оптимізувати стратегії управління персоналом.
  • HR-професіоналам, які хочуть впровадити сучасні та ефективні моделі компетенцій.
  • Підприємцям, що цінують ціннісний підхід до розвитку команди.

Зокрема під час заходу дізнаємося: 

  • Як створити модель компетенцій, враховуючи цінності та потреби персоналу.
  • Як залучити різні рівні співробітників у процес розробки компетенцій.
  • Як ефективно імплементувати цей підхід та забезпечити його сталість в організації.

Дата та час: 15 березня, 18:30
Формат: онлайн та офлайн
Місце проведення: Паркова авд, Центр Шептицького УКУ, вул. Стрийська 29А, м. Львів
Вартість: 500 грн (для випусників та учасників магістерської програми MAHROD та HRM діє знижка у розмірі 50%)