HR Friday. Вебінар «Релокація. Виклики глобальних команд»

Бізнес-школа УКУ запрошує вас на лекцію «Релокація. Виклики глобальних команд», що відбудеться в межах HR Friday. 12 січня разом з спікеркою Ольгою Рогатинчук ми поспілкуємось про аспекти вимушеного переміщення команд за кордон та як з цим працювати.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу hr менеджмент в айті hr в іт hr менеджмент hr менеджер навчання навчання hr менеджерів курси hr україна курси hr львів відгуки курси hr у львові курси hr it курси hr менеджера курс hr в it курси hr львів курси hr директор human resources management human resource management degree human resources programs ms in human resource management strategic human resource management human resource management courses masters in hr human resources masters degree hrm management organization devepolment "business school" "best business schools" ступінь mba програма mba інноваційний менеджмент диплом магістра проектне навчання психологія бізнесу дизайн мислення персональний розвиток "business training" "business courses" "business studies" "best business schools"

З початком війни в Україні чимало бізнесів були вимушені пристосовуватись до нових реалій, переміщати свої підприємства та релокувати працівників у безпечні локації, зокрема за кордон, з метою їх безпеки та забезпечення безперервності бізнесу. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, станом на лютий 2023 року в Європі було зареєстровано понад 8 мільйонів біженців з України, з яких 4,8 мільйона були зареєстровані для тимчасового захисту або аналогічних національних схем захисту. Війна в Україні спричинила наймасштабніше переміщення людей у Європі. Як же діяти українським компаніям?

Під час заходу ми дізнаємося: 

  • Важливість дотримання міжнародного законодавства як вимоги;
  • Ризики та виклики, пов’язані із релокацією працівників закордон;
  • Що потрібно врахувати, коли команди стають глобальними;
  • Чому корпоративна культура та cultural awareness важливі при релокації.

Спікерка:
Ольга Рогатинчук – директорка з Глобальної Мобільності, HR компанії SoftServe, випускниця магістерської програми МА in Human Resources & Organization Development Бізнес-школи УКУ, сертифікований Global Mobility спеціаліст (GMS-T by Worldwide ERC), ICAgile Certified Professional. Має понад 15-річний досвід роботи в міжнародних компаніях (FMCG, Retail, IT), 8 з яких в IT HR. Побудувала процеси Global Mobility у 30+ країнах світу.

Для кого ця подія буде корисна: 

  • молодим фахівцям у сфері HR, які перебувають на старті своєї кар’єри і прагнуть розвивати власні компетенції; 
  • досвідченим менеджерам і директорам з управління персоналом; 
  • власникам компаній, які хочуть краще зрозуміти місце HR-функції у бізнесі.

Дата та час: 12 січня 2024, 18:30
Формат: офлайн та онлайн
Місце проведення: Паркова авд, Центр Шептицького УКУ, вул. Стрийська 29А, м. Львів
Вартість: 500 грн (для випусників та учасників магістерської програми MAHROD та HRM діє знижка у розмірі 50%)
*кількість місць обмежена