HR Webinar: «Де заховані корені всіх організаційних проблем?» з Аллою Георгіаді

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують 28 березня  долучитися до HR Webinar: «Де заховані корені всіх організаційних проблем? з Аллою Георгіаді, ліцензованою експерткою з соціо-економічного підходу до менеджменту (SEAM) та викладачкою організаційного розвитку, управління конфліктами та організаційної культури у таких країнах як США, Франція та Україна.

Щодня oрганізації зіштовхуються з багатьма проблемами. Як тільки одна проблема вирішена, схожі проблеми виникають в інших частинах організації. Це відбувається через те, що компанії ліквідують симптоми, а не коріннi причини їх виникнення. Навіть, коли так виглядає, що в організації багато проблем, насправді є тільки декілька основних причин, що створюють їх. У центрі уваги цього вебінару – вивчення корінних причин усіх організаційних проблем і способів роботи з ними.

Під час вебінару учасники:

  • Зрозуміють, як розпізнати різницю між симптомом і причиною проблеми в організації
  • Дізнаються про основні корінні причини організаційних дисфункцій
  • Розглянуть реальні приклади та випадки
  • Отримають уявлення про те, як застосовувати нові концепції на своєму робочому місці (організації).

Для кого: Цей вебінар буде корисним для керівників організацій та керівників усіх рівнів, для організаційних консультантів та власників, які зацікавлені у створенні ефективних організацій.
Час: 28 березня (четвер), 18:00
Вартість участі:  150 грн*. Для випускників програм MA in HR and OD та «HRM у бізнесі» участь у вебінарах безкоштовна

Наступні вебінари, які ви можете оплатити пакетом зі знижкою:
HR Webinar: «Інструменти управління, які працюють» з Аллою Георгіаді (18 квітня)
HR Webinar: «Ілюзорне мислення в організації» з Аллою Георгіаді (30 травня)

Вартість за всі три вебінари 400 грн

Оплатити

*Після реєстрації та оплати учасники отримають підтвердження участі, а за 2 дні до самого вебінару  – ми надішлемо вам лінк, перейшовши по якому ви зможете долучитись до події. У разі, якщо ви не матимете змоги долучитись до вебінару, ми надішлемо вам запис.

Контактна особа: Катерина Кухтяк,  +38 (067) 672 58 00, kkukhtiak@lvbs.com.ua
Алла Георгіаді: Науковець та ліцензований практик з соціо-економічного підходу до менеджменту (SEAM). Викладає та консультує у сфері організаційного розвитку, управління конфліктами та організаційної культури у таких країнах як США, Франція та Україна. Засновник національної асоціації соціо-економічних науковців-практиків SEAM Institute (www.seaminstitute.org), що об’єднує фахівців з Європи та Північної Америки.