HR Webinar: Культура різноманіття та інклюзії. Аспекти, що слід знати

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують 9 березня на HR Webinar: «Культура різноманіття та інклюзії. Аспекти, що слід знати» з Лесею Дзікунською, HR-експерткою та випускницею програми MA in Human Resources and Organization Development.

Ми живемо в глобальному світі, й сумнівів у цьому вже не виникає. Що ви знаєте про різноманітність на робочому місці? Чому це важливо? Які стратегії повинні застосовувати компанії, щоб бути роботодавцем з рівними можливостями для праці? Яка роль HR-а у процесі впровадження культури різноманіття та інклюзії робочого місця у компанії? Протягом вебінару охопимо наступні блоки:

 • Різноманіття та глобалізація
 • Чому різноманіття важливе? Вигоди від впровадження
 • Чотири шари різноманіття
 • Як будувати та плекати культуру різноманіття
 • Розробка стратегії різноманіття та інклюзії та роль HR у цьому процесі
  Для кого: Цей вебінар буде корисним для HR-керівників, HR-спеціалістів, керівників компаній.
  Мова вебінару: українська з використанням англомовної презентації
  Коли: 9 березня, 17:00-18:00
  Вартість участі: 150 грн*. Для випускників та учасників програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь у вебінарах безкоштовна
  Контактна особа: Катерина Кухтяк, kkukhtiak@lvbs.com.ua

  [register-button token=’60336d02-eb7e9b95-6de2-1b6bfab0687f’ title=’Зареєструватись’]

  *Після реєстрації за годину до події на електронну скриньку, яку ви вказали, ви отримаєте лінк на онлайн-презентацію, яка проходитиме на платформі zoom.
  Спікерка зустрічі: Леся Дзікунська – випускниця програми MA in HR and OD, HR-експертка з більш ніж восьмирічним досвідом роботи в компаніях галузей програмного забезпечення, аерокосмічних технологій та охорони здоров’я, у корпораціях, стартапах та некомерційних організаціях. Леся має досвід роботи у США, Фінляндії, Україні та Індії. Вона створювала та впроваджувала глобальні програми з управління персоналом у 10 країнах на 4 континентах. В даний час працює міжнародним консультантом з управління персоналом у глобальній організації охорони здоров’я та базується в Нью-Йорку.