HR Webinar: «Як оцінити зрілість HR-функції в компанії?»

Магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) спільно з компанією Ernst & Young (EY) запрошують 15 серпня долучитися до вебінару на тему: «Як оцінити зрілість HR-функції в компанії?».

Вебінар проходитиме у межах партнерства  LvBS&EY, мета якого: Building a better working world through growing people.

Управління персоналом – це одна із ключових функцій у будь-якій організації, без якої неможлива ефективна реалізація бізнес-стратегії.  Її неналагодженість, юність, несистемність може призвести до появи дефіциту талантів для задоволення потреб бізнесу, браку ключових технічних та управлінських компетенцій серед наявних працівників, збільшення плинності найбільш продуктивних працівників. А це в свою чергу може стати ключовим бар’єром для компанії на шляху до досягнення стану високопродуктивної організації (HPO).

 Для того, щоб зрозуміти стан функції HR у компанії, використовують комплексний показник зрілості HR-процесів. Він описує рівень системності управління персоналом, забезпечення послідовності,, узгодженості усіх процесів, наявність автоматизації та контролю як на загальному рівні, так і в рамках HR-підфункцій.. 

Під час вебінару учасники дізнаються про:

  • Базове розуміння зрілості HR-функції та її вплив на бізнес-процеси
  • Модель компетенцій, що допомагає систематизувати роботу з персоналом
  • Результати експрес-огляду 2019 дослідження компанії Ernst & Young (EY) «Оцінка ступеня зрілості HR-функції», проведене серед 84 компаній України .

Для кого: Цей вебінар буде корисним для керівників організацій та керівників усіх рівнів, для організаційних консультантів та власників, які зацікавлені у створенні ефективних організацій.
Час: 15 серпня (четвер), 18:00
Вартість участі:  безкоштовна за умов попередньої реєстрації

Контактна особа: Катерина Кухтяк,  +38 (067) 672 58 00, kkukhtiak@lvbs.com.ua

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 11 років. Місія: LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють 5 магістерських програм, зокрема, MA in Human Resources and Organizational Development. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.

Ernst & Young (EY) є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Знання та якість послуг, які надає компанія, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі.  EY надає найбільш широкий перелік професійних послуг в Україні. Окрім стандартних послуг з аудиту та податкового і юридичного консультування, тут надають спеціалізовані послуги з M&A, управління інвестиційними проектами, бюджетування, оцінки та розробки системи внутрішніх контролів, підвищення операційної ефективності бізнесу.